Bezpieczny Senior na Drodze

opublikowano: Środa, 11 Kwietnia, 2018 - 08:35, mfuhrmann

Zapraszamy Seniorów z Dzielnicy Ursus uczestniczących w ruchu drogowym na piknik pod hasłem „Bezpieczny Senior Na Drodze”.

Bezpieczny Senior na Drodze Bezpieczny Senior na Drodze

Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Kierownik Zespołu Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus oraz Burmistrz Dzielnicy Ursus Miasta Stołecznego Warszawy i Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie serdecznie zapraszają Seniorów z Dzielnicy Ursus na piknik pod hasłem: „Bezpieczny Senior Na Drodze”. Zajęcia teoretyczne na temat zasad ruchu odbędą się 12 kwietnia br. o godzinie 12:00 w Sali kinowej Centrum Kultury ARSUS (ul. Traktorzystów 14). Zajęcia praktyczne, konsultacje ze specjalistami z zakresu ruchu drogowego oraz konkurs, w którym nagrodą główną będzie rower odbędą się 14 kwietnia br. o godzinie 9:30 na Miasteczku Ruchu Drogowego (ul. Sosnkowskiego 10 w Warszawie). Finał konkursu planowany jest ok. godz. 12.00. Dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody i upominki.