Bezpieczna Warszawa

Bezpieczna Warszawa

Co sądzisz o bezpieczeństwie w Warszawie?

Increase Normal Decrease
share
opublikowano: Piątek, 1 Września, 2017 - 09:34, mfuhrmann

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb człowieka. Aby skutecznie podnosić jego poziom żaden urząd nie może działać bez udziału mieszkańców. Wypełnij ankietę i podziel się swoimi opiniami na temat bezpieczeństwa w naszym mieście.

Co sądzisz o bezpieczeństwie w Warszawie? Co sądzisz o bezpieczeństwie w Warszawie?

Stołeczny ratusz przygotował ankietę skierowaną do mieszkańców, aby się dowiedzieć, co sądzą o poziomie bezpieczeństwa w swojej okolicy.

Ankieta jest częścią programu „Bezpieczne osiedle” Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, którego celem jest podniesienie aktywności mieszkańców w podejmowaniu działań na rzecz ochrony wspólnego mienia, zapewniania bezpieczeństwa i porządku w swojej okolicy.

Jeżeli chcą Państwo podzielić się swoją opinią na temat bezpieczeństwa, prosimy o wypełnienie ankiety: https://cawi.um.warszawa.pl/Bezpieczne_osiedle.pg. Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut. Uzyskana w  ten sposób wiedza pomoże nam wszystkim poprawić poziom bezpieczeństwa w Warszawie.

Ankieta będzie również dystrybuowana w wersji papierowej np. podczas spotkań z mieszkańcami organizowanych przez Delegatury BBiZK.

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Papierowa wersja ankiety
    (plik: akieta_b2.pdf, rozmiar pliku: 112.35 KB)
    Download