Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje”

opublikowano: Czwartek, 21 Czerwca, 2018 - 13:34, mfuhrmann

20 czerwca 2018 r. w Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje”, zorganizowanym przez Delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursynów, przy współudziale Komisariatu Policji Warszawa Ursynów oraz II Oddziału terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje” Fot. M. Fuhrmann Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje” Fot. M. Fuhrmann

Głównym celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej uczniów klas I -III szkół podstawowych z terenu Dzielnicy Ursynów, a także propagowanie wśród dzieci wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa (m.in. w ruchu drogowym), z naciskiem na okres wakacyjny (m.in. bezpieczeństwo nad wodą).

W spotkaniu uczestniczyli: Pan Piotr Kowalik - Zastępca Dyrektora BBiZK, Pan Rafał Miastowski - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów, Pan Paweł Krauz - Komendant Komisariatu Policji Warszawa Ursynów, Pan Wojciech Janicki - Naczelnik II Oddziału Terenowego Straży Miejskiej, pracownicy Delegatury BBiZK
w dzielnicy Ursynów oraz laureaci konkursu wraz z opiekunami.

Decyzją jury konkursowego przyznano następujące nagrody:

I miejsce – Maja Jabłonowska, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 303

II miejsce – Jakub Bens, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 384

III miejsce – Mateusz Burkiewicz, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 16

Wyróżnienie – Nina Nowak, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 340

Wyróżnienie – Natasza Kot, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 16

Nagrodzeni z rąk gości otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Uroczystość połączona była z prezentacją nagrodzonych prac. Zarówno przedstawiciele służb, jak i laureaci, ocenili konkurs jako cenną i pożyteczną inicjatywę, a nagrodzeni zapowiedzieli swój udział w kolejnych przedsięwzięciach propagujących bezpieczeństwo.