Zaproszenie na zajęcia z wychowania komunikacyjnego.

opublikowano: Środa, 5 Czerwca, 2019 - 14:24, k.wisniewski

Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicach Ursus i Włochy przy współpracy z Władzami Dzielnicy Ursus oraz Dyrektora SP Nr 14 w Warszawie zapraszają dzieci, które ukończyły 10 lat na zajęcia praktyczne z zakresu wychowania komunikacyjnego.

Zaproszenie na zajęcia z wychowania komunikacyjnego. Fot. BBiZK Zaproszenie na zajęcia z wychowania komunikacyjnego. Fot. BBiZK

Zajęcia odbędą się 8 czerwca br. na terenie „miasteczka ruchu drogowego” w Ursusie przy ul. Gen. Sosnkowskiego 12. Dzieci będą miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jazdy na rowerze. Ćwiczenia odbędą się w godzinach 9.30 – 13.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na teren miasteczka wraz z pełnoletnimi opiekunami. Chętni, którzy uznają, że są przygotowani mogą przystąpić (za zgodą opiekuna) do egzaminu na „kartę rowerową”.

Egzamin w godzinach 10.00 -12.30 przeprowadzi doświadczony egzaminator ze szkoły nauki jazdy ALFA.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest ukończone 10 lat i posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej. Dla wszystkich uczestników edukacji przez zabawę zapewniono drobne upominki.