Bezpieczna Warszawa

Bezpieczna Warszawa

Wykaz zgromadzeń publicznych

Increase Normal Decrease
share
Data Organizator Godziny Miejsce
2014-12-28 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-12-26 Osoba prywatna 18.00 – 18.20 Pl Zamkowy. Przejazd nie będący zgromadzeniem: Krak Przedm, N.Świat, Al.Jerozol, M.Poniat, Franc, Międzynarod, al.Waszyngt, Grenad, Podskarb, Stanisław, Mińska, Grochow, Zamoysk, Targ, Okrzei, Jagiell, al.Solid, M.Śl – Dąbr, pl. Bank, Marszałk, Król, Kra
2014-12-21 Polskie Stowarzyszenie Falun Dafa 9.30 – 11.30 Przed Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej, ul. Bonifraterska 1
2014-12-21 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-12-21 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 przed CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
2014-12-20 Osoba prywatna 14.00 – 16.00 przed Sejmem RP, ul. Wiejska 4/6/8
2014-12-20 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 przed CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
2014-12-18 Osoba prywatna 18.00 – 19.30 Plac Małachowskiego przed pomnikiem Polskiej Organizacji Wojskowej
2014-12-18 Sekcja Krajowa Pożarnictwa NSZZ "Solidarność" 12.00 – 14.00 przed Sejmem RP, ul. Wiejska
2014-12-17 Osoba prywatna 18.00 – 20.00 ul. Piękna 28/34
2014-12-17 Osoba prywatna 11.00 – 19.00 Przed Pałacem Prezydenckim
2014-12-17 Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski 12.00 – 17.00 przed Sejmem RP
2014-12-16 Osoba prywatna 17.00 – 18.00 przed Ministerstwem Gospodarki, na pl. Trzech Krzyży
2014-12-14 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-12-14 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 przed CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
2014-12-14 Osoba prywatna 16.45 – 21.00 Zbiórka przy ul. Świętojańskiej 8, przemarsz: pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Wiejska, Matejki, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i al. Szucha przed MEN
2014-12-14 Osoba prywatna 15.00 – 17.00 przed Ambasadą USA, Al. Ujazdowskie 29/31
2014-12-14 Osoba prywatna Osoba prywatna Zbiórka na pl. Zamkowym, przemarsz Traktem Królewskim do ul. Belwederskiej 49 przed gmach Ambasady Federacji Rosyjskiej
2014-12-13 Osoba prywatna 13.00 – 17.00 Zbiórka na pl. Trzech Krzyży, przemarsz Traktem Królewskim przed pomnik Józefa Piłsudskiego przy Belwederze
2014-12-13 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
2014-12-12 NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze 18.00 – 19.00 Zbiórka przed Krzyżem Papieskim na pl. Piłsudskiego, przemarsz ul. Tokarzewskiego - Karaszewicza i ul. Krakowskie Przedmieście przed pomnik kard. Wyszyńskiego
2014-12-12 Osoba prywatna 15.00 – 15.30 przed Ambasadą Azerbejdżanu, ul. Zwycięzców 12
2014-12-11 Osoba prywatna 21.50 – 23.50 Skrzyżowanie ulic: Łazienkowska i Czerniakowska - ODWOŁANE
2014-12-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 Przed Pałacem Prezydenckim
2014-12-10 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 Zbiórka przy ul. Świętojańskiej 8, przemarsz przed Pałac Prezydencki
2014-12-10 Osoba prywatna 14.00 – 16.00 Plac przed metrem Centrum
2014-12-10 Osoba prywatna 18.00 – 19.00 Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej, ul. Bonifraterska 1.
2014-12-10 Osoba prywatna 15.00 – 22.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-12-09 KK NSZZ "Solidarność" Sekretariat Nauki i Oświaty 11.50 - 15.30 Al. Ujazdowskie 1/3 przed KPRM
2014-12-07 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 Przed CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
2014-12-07 Osoba prywatna 18.30 – 20.30 ul. Boya – Żeleńskiego 4A
2014-12-07 Osoba prywatna 16.30 – 18.00 ul. Hoża 25
2014-12-07 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-12-06 Osoba prywatna 08.15 – 10.15 Przed hotelem Marriott przy ul. Żwirki i Wigury 1
2014-12-06 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 Przed Urzędem ds. Repatriacji i Cudzoziemców, ul. Koszykowa 16
2014-12-05 Osoba prywatna 18.00 – 19.00 przed Szpitalem Bielańskim, ul. Cegłowska 80
2014-12-05 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 przed Sejmem RP
2014-12-04 Fundacja Szansa dla Niewidomych 10.00 – 12.00 Przed Salą Kongresową
2014-11-30 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-11-30 Osoba prywatna 14.00 – 18.00 Zbiórka przed hotelem Sheraton przy pl. Trzech Krzyży a następnie przemarsz ulicami: Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście na pl. Zamkowy (ODWOŁANE)
2014-11-30 Osoba prywatna 15.00 – 19.00 przed Ambasadą Ukrainy, al. Szucha 7
2014-11-29 Osoba prywatna 18.00 - 21.00 ul. Agrykola przed pomnikiem Jana III Sobieskiego, skąd nastąpi przemarsz na ul. Długą 52
2014-11-29 Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich 12.00 - 15.00 ul. Myśliwiecka róg Łazienkowskiej, skąd nastąpi przemarsz do ogrodu Krasińskich
2014-11-29 Osoba prywatna 12.00 - 13.30 ul. Nowy Świat róg al. Jerozolimskie przed księgarnią Empik
2014-11-28 Osoba prywatna 13.00 - 24.00 Plac Bankowy przed Ratuszem
2014-11-28 Osoba prywatna 18.00 - 18.20 Plac Zamkowy
2014-11-28 Osoba prywatna 13.00 - 14.30 Plac Bankowy przed Ratuszem
2014-11-27 Osoba prywatna 15.30 – 16.00 przed Ambasadą Republiki Kazachstanu, ul. Królowej Marysieńki 14
2014-11-27 Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka 12.00 – 15.00 Zbiórka na Placu Defilad, przemarsz ulicami: Marszałkowska, Rondo Dmowskiego, Marszałkowska i Wspólna nr przed Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
2014-11-26 Fundacja na Rzecz Prawnej Ochrony Zwierząt i Kontroli Obywatelskiej "LEX NOVA" 12.00 – 14.00 przed Sejmem RP, ul. Wiejska
2014-11-25 Stowarzyszenie Interesu Społecznego "Wieczyste" 15.00 - 18.00 Al. Ujazdowskie przed KPRM
2014-11-25 Osoba prywatna 12.00 – 17.00 Plac Zamkowy
2014-11-25 Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego 18.00 – 19.00 przed Sejmem RP, róg ul. Wiejskiej i ul. Matejki
2014-11-25 Polsko – Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie 17.00 – 19.00 Zbiórka przy ul. W. Rutkiewicz 2, przemarsz: Rutkiewicz, Gubinowska, Radosna, Resorowa i Rutkiewicz
2014-11-24 Osoba prywatna 17.00 – 21.00 Przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej, ul. Wiejska 10
2014-11-23 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-11-22 Osoba prywatna 11.00 – 13.00 Zbiórka przed pomnikiem M. Kopernika, następnie przemarsz ul. Krakowskie Przedmieście na pl. Zamkowy
2014-11-21 Osoba prywatna 08.00 – 16.00 przed Sądem Najwyższym, pl. Krasińskich 4/6/8
2014-11-18 Osoba prywatna 16.00 – 19.00 przed Ambasadą RPA, ul. Koszykowa 54
2014-11-17 Osoba prywatna 14.30 - 15.30 ul. Zgody 11, przed budynkiem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka
2014-11-17 Helsińska Fundacja Praw Człowieka 18.00 – 19.00 przed Ambasadą Azerbejdżanu, ul. Zwycięzców 12
2014-11-16 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-11-15 Osoba prywatna 11.00 – 12.00 przed Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji, ul. Królewska 27
2014-11-14 Osoba prywatna 16.00 – 19.00 Przy wejściu na stację metra Kabaty
2014-11-14 Osoba prywatna 16.00 – 20.00 Skrzyżowanie ulic: Josepha Conrada 15a i Pabla Nerudy
2014-11-14 Osoba prywatna 17.30 – 19.30 Plac Bankowy
2014-11-14 Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Zakładowa Organizacja Związkowa przy Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. Z o.o. w Warszawie Zarząd Zakładowej Organizacji 14.35 – 18.45 Zbiórka przed Szpitalem Praskim przy al. Solidarności 67, przemarsz na pl. Bankowy
2014-11-14 Osoba prywatna 12.00 - 15.00 Plac Bankowy
2014-11-14 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 Plac Zamkowy
2014-11-14 Osoba prywatna 15.30 - 18.00 ul. Grójecka przed halą Banacha
2014-11-13 Osoba prywatna 19.00 – 19.30 Plac Grzybowski
2014-11-13 Osoba prywatna 15.00 – 15.30 Plac Grzybowski
2014-11-13 Osoba prywatna 13.00 - 14.00 Plac Bankowy
2014-11-12 Osoba prywatna 13.00 – 14.00 Plac Bankowy
2014-11-12 Osoba prywatna 13.00 – 14.30 przed Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego przy ul. Chocimskiej 24, przemarsz: przemarsz: Chocimska, Goworka, Puławska, Olszewska, Chocimska do stawu Morskie Oko, Słoneczna, Willowa i Chocimska
2014-11-11 Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza 10.00 – 10.45 Przed pomnikiem I. Paderewskiego w parku Ujazdowskim
2014-11-11 Osoba prywatna 10.45 – 13.45 Plac Trzech Krzyży, przemarsz: Al. Ujazdowskie, Matejki, Wiejska, Górnośląska i Maszyńskiego
2014-11-11 Osoba prywatna 8.00 – 22.00 Przy przejściu podziemnym przy al. Szucha od strony Trasy Łazienkowskiej, a w godz. 18.00 – 22.00 przed pomnikiem R. Dmowskiego przy pl. Na Rozdrożu
2014-11-11 Osoba prywatna Osoba prywatna Pl. Zamkowy
2014-11-11 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 Al. Zieleniecka na wysokości Stadionu Narodowego
2014-11-11 Osoba prywatna 14.00 – 17.00 Pl. Zbawiciela między ul. Marszałkowska a al. Wyzwolenia
2014-11-11 Osoba prywatna 15.30 – 18.00 Zbiórka przy skrzyżowaniu Bracka, Chmielna, Zgoda i, przemarsz: ul. Szpitalną, Placem Powstańców Warszawy, Moniuszki, , Placem Powstańców Warszawy, Mazowiecką, Pl. Piłsudskiego przed pomnik Piłsudskiego przy ul. Tokarzewskiego Karaszewicza
2014-11-11 Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga Przeciw Zniesławieniom 13.30 – 14.30 Przed hotelem Novotel, ul. Marszałkowska róg Al. Jerozolimskich
2014-11-11 Falenickie Towarzystwo Kulturalne 14.30 – 17.00 Zbiórka przy ul. Bartoszyckiej, przemarsz: Bartoszycka, Narcyzowa i Walcownicza na parking przy placu zabaw
2014-11-11 Stowarzyszenie Marsz Niepodległości 15.00 – 20.00 Zbiórka przy rondzie Dmowskiego, przemarsz: Al. Jerozolimskie, Most Poniatowskiego, rondo Waszyngtona i al. Zieleniecka na błonia Stadionu Narodowego
2014-11-10 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 ul. Świętojańska, przemarsz przed Pałac Prezydencki, a następnie ul. Tokarzewskiego - Karaszewicza na pl. Piłsudskiego przed Grób Nieznanego Żołnierza
2014-11-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 Przed Pałacem Prezydenckim
2014-11-10 Osoby prywatne 15.00 – 22.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-11-10 Osoba prywatna 8.00 – 22.00 Przed pomnikiem R. Dmowskiego przy pl. Na Rozdrożu
2014-11-09 Osoba prywatna 11.00 – 13.00 Przed Stadionem Olimpii przy ul. Górczewskiej
2014-11-09 Osoby prywatne 12.00 – 21.00 Przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-11-09 Osoba prywatna 10.00 – 13.00 Przy ul. Namysłowskiej 8
2014-11-09 Osoba prywatna 14.15 – 15.15 ul. Przy Bażantarni przed Kościołem pw. Bł. Władysława z Gielniowa
2014-11-09 Polskie Stowarzyszenie Falun Dafa 9.30 – 11.30 Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej, ul. Bonifraterska 1
2014-11-09 Osoba prywatna 16.45 – 21.00 Osoba prywatna
2014-11-09 Osoba prywatna 8.00 – 22.00 Przed pomnikiem R. Dmowskiego przy pl. Na Rozdrożu
2014-11-08 Osoba prywatna 13.00 – 17.00 Zbiórka przed Uniwersytetem Warszawskim, przemarsz: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Wiejska, Piękna, Krucza, Wilcza, Marszałkowska, pl. Konstytucji i pl. Zbawiciela
2014-11-08 Osoba prywatna 10.00 – 11.00 Plac Wileński przy ul. Targowej oraz Cyryla i Metodego
2014-11-08 Osoba prywatna 14.00 – 16.00 Rondo Waszyngtona
2014-11-08 Osoba prywatna 9.00 – 11.00 Plac Mirowski
2014-11-08 Osoba prywatna 8.00 – 22.00 Przed pomnikiem R. Dmowskiego przy pl. Na Rozdrożu
2014-11-08 Osoba prywatna 8.30 – 09.30 Plac Piłsudskiego
2014-11-07 Osoba prywatna 16.00 – 19.00 Plac Bankowy 3/5
2014-11-07 Osoba prywatna 13.00 – 18.00 Przed pomnikiem Armii Krajowej przy ul. Matejki
2014-11-06 Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych w Polsce 11.30 – 14.30 Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, ul. Chałubińskiego 4/6.
2014-11-06 Sekcja Krajowa Kolejarzy NSZZ „Solidarność” 10.00 – 11.30 Przed siedzibą PKP CARGO S.A.
2014-11-05 Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego w Grupie Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego PKN ORLEN S.A. 11.00 – 16.00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, Al. Ujazdowskie 1/3.
2014-11-05 Osoba prywatna 18.00 – 19.30 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-11-04 Osoba prywatna 17.00 – 21.00 Plac przed stacją metra Centrum
2014-11-04 Osoba prywatna 09.30 – 20.00 Przed pomn. J.Piłsudskiego przy Al. Ujazdowskich, przemarsz ulicami: Al.Ujazd., pl.Trzech Krzyży, N.Świat, Świętokrzyska, Marszałk., Rondo Dmowskiego, Al.Jerozol., Chałubińskiego, Nowogrodzka, pl.Starynkiewicza, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Wspólna
2014-11-03 Osoba prywatna 11.00 – 13.00 Pl. Bankowy 3/5
2014-11-02 Osoba prywatna 12.00 – 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-11-02 Osoba prywatna 14.00 – 16.00 Ambasada Ukrainy, al. Szucha, przemarsz przed Ambasadę USA, al. Ujazdowskie
2014-10-31 Osoba prywatna 14.00 – 16.00 przed Ministerstwem Obrony Narodowej, ul. Klonowa
2014-10-31 Osoba prywatna 18.00 – 18.20 pl. Zamkowy, przejazd niebędący zgromadz.: Krak.Przedm., N.Świat, Świętokrz., Rondo ONZ, Prosta, Żelazna, Al.Jerozol., m.Poniatowskiego, Zieleniecka, Targowa, al.Solidarn. m Śl.–Dąbrowski, al.Solidarn., pl.Bankowy,Marszałk., Al.Jerozol., N.Świat
2014-10-31 Osoba prywatna 18.00 – 20.30 Pomnik Kopernika, przemarsz do Archikatedry przy ul. Świętojańskiej
2014-10-30 Osoba prywatna 13.00 – 14.00 Plac Bankowy
2014-10-30 Osoba prywatna 18.00 – 19.00 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-10-29 Osoba prywatna 18.00 – 19.30 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-10-28 Osoba prywatna 08.00 – 15.30 Ministerstwo Finansów, ul. Świętokrzyska 12
2014-10-27 Osoba prywatna 15.00 – 16.00 Przed siedzibą KRRiT przy skwerze Stefana Wyszyńskiego 9
2014-10-27 Osoba prywatna 11.00 – 13.00 Pl. Bankowy 3/5
2014-10-26 Osoba prywatna 18.30 - 20.00 przed Rondem ONZ
2014-10-26 Osoba prywatna 11.30 – 13.30 przed Sejmem RP
2014-10-26 Osoba prywatna 16.00 – 19.30 ul. Suzina 6
2014-10-26 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-10-26 Osoba prywatna 11.30 – 13.30 Bazar Wolumen od strony ul. Kasprowicza
2014-10-25 Osoba prywatna 20.00 - 22.00 ul. Hoża 25A
2014-10-25 Osoba prywatna 11.00 – 14.00 Rondo Wiatraczna od strony Uniwersamu Grochów
2014-10-25 Osoba prywatna 18.30 - 20.00 ul. Miodowa 17/19
2014-10-25 Osoba prywatna 13.00 – 14.30 ul. Górczewska 126
2014-10-25 Osoba prywatna 12.00 – 15.00 Plac przed stacją metra Centrum
2014-10-25 Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Nauczycielski 10.00 – 13.00 przed Kościołem św. Wawrzyńca ul. Wolska 140, przemarsz ul. Wolska, Park Sowińskiego, Elekcyjna, Górczewska, Sokołowska, Wolska, Płocka, Wolska, Aleja Solidarności do ul. Wroniej przed pomnik Pamięci 50 tysięcy Mieszkańców Woli zamordowanych przez Niemców
2014-10-24 Osoba prywatna 16.00 – 19.00 przed Ministerstwem Edukacji Narodowej, al. Szucha 25
2014-10-24 Stowarzyszenie Dzielny Tata.pl 11.00 – 17.00 Przed gmachem Sejmu RP, następnie przemarsz przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów
2014-10-23 Stowarzyszenie „Mam Przyszłość” 11.00 – 15.00 KPRM, przemarsz przed Sejm RP
2014-10-23 Osoba prywatna 16.30 – 18.30 przed Ambasadą Ukrainy, al. Szucha 7
2014-10-23 Osoba prywatna 16.45 – 18.00 przed Ambasadą Ukrainy, al. Szucha 7
2014-10-22 Osoba prywatna 18.00 – 19.30 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-10-22 Osoba prywatna 18.00 – 21.00 przed Ambasadą Ukrainy, al. Szucha 7
2014-10-21 Osoba prywatna 16.00 – 19.00 Przed wejściem na stację metra Kabaty
2014-10-21 Osoba prywatna 17.00 – 19.00 przed Sejmem RP
2014-10-20 Osoba prywatna 11.00 – 13.00 Plac Bankowy 3/5
2014-10-19 Osoba prywatna 14.30 - 15.00 ul. Krakowskie Przedmieście 66
2014-10-19 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-10-19 Osoba prywatna 13.00 – 18.00 Ambasada Ukrainy, al. Szucha 25 (ODWOŁANE)
2014-10-18 Osoba prywatna 13.00 – 16.00 Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, ul. Królewska 27
2014-10-17 Osoba prywatna 11.30 – 15.00 Sąd Rejonowy przy ul. Marszałkowskiej 82, przemarsz przed kamienicę przy ul. Wilczej 30
2014-10-17 Fundacja Kocham OB-CIACH 18.00 – 22.00 Wejście do stacji metro Centrum
2014-10-17 Sekcja Młodzieżowa Kongresu Nowej Prawicy 16.00 – 19.00 Ministerstwo Edukacji Narodowej, al. Szucha 25
2014-10-16 Zjednoczenie na Rzecz Żyjących z HIV/ AIDS "Pozytywni w Tęczy" 11.00 – 17.00 przed bramą główną Uniwersytetu Warszawskiego
2014-10-16 Fundacja Pro-prawo do życia 13.00 – 14.00 Pl. Bankowy 3/5
2014-10-15 Osoba prywatna 15.00 – 19.00 Przed kamienicą przy ul. Wilczej 30
2014-10-15 Invexhib Warszawa Sp. z o.o. 15.00 – 18.00 przed bramą główna Uniwersytetu Warszawskiego
2014-10-15 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 – 19.30 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-10-15 Fundacja Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga Przeciw Zniesławieniu 18.00 - 19.30 przy Hotelu Novotel, u zbiegu ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich
2014-10-13 Stowarzyszenie „Czyste Bielany” 16.30 – 19.00 Zbiórka przy skrzyżowaniu ulic: Arkuszowa i Wółczyńska, przemarsz ul. Żeromskiego do numeru 29 przed Urząd Dzielnicy Bielany
2014-10-12 Osoba prywatna 16.00 – 18.00 pl. Hallera
2014-10-12 Osoba prywatna 16.45 – 21.00 ul. Świętojańska 10, przemarsz pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Wiejska, Matejki, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu, al. Szucha przed MEN
2014-10-12 Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" 11.45 – 12.45 Zbiórka przed pomnikiem Kopernika, przemarsz: Krakowskie Przedmieście i Tokarzewskiego - Karaszewicza na pl. Piłsudskiego przed Krzyż Papieski
2014-10-11 Prawica Rzeczypospolitej 15.00 – 16.00 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, skwer Wyszyńskiego
2014-10-11 Osoba prywatna 17.00 – 18.00 pl. Zamkowy, przemarsz: Krakowskie Przedmieście, Królewska, pasaż Niżyńskiego i Czackiego przed Warszawski Dom Technika NOT
2014-10-11 Kongres Nowej Prawicy 11.00 – 13.30 pl. Trzech Krzyży, przemarsz Traktem Królewskim na pl. Zamkowy
2014-10-11 Stowarzyszenie Amnesty International 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 16.00 przed Ambasadą Rosji
2014-10-11 Osoba prywatna 16.30 – 18.00 Skwer im. I Dywizji Pancernej WP – schody wiodące do parku fontann
2014-10-10 Osoba prywatna 10.00 – 12.00 przed Sejmem RP, przemarsz ul. Piękną przed Ambasadę USA
2014-10-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 przed Pałacem Prezydenckim
2014-10-10 Osoba prywatna 17.00 – 21.00 przed klubem Stodoła, przemarsz ulicami: Batorego, Boboli i Rakowiecka do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli
2014-10-10 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 ul. Świętojańska 8, przemarsz przed Pałac Prezydencki
2014-10-10 Grupa "Horyzont - przeciw karze śmierci" przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka 15.30 – 17.00 pl. Zamkowy
2014-10-09 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 19.30 – 23.00 Pałac Prezydencki, przemarsz: Krak. Przedm., N. Świat, Al. Jerozolimskie, m. Poniatowskiego, al. Zieleniecka, Targowa, al. Solidarności, al. J.P. II, Okopowa, Towarowa, Prosta, Świętokrzyska, Marszałkowska, Piękna, Al. Ujazdowskie, N. Świat i Krak. Przedm
2014-10-08 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 - 19.30 ul. Cegłowska 80; przed Szpitalem Bielańskim
2014-10-07 stowarzyszenie obywatelskie Euromaidan Warszawa 16.00 – 21.00 przed Ambasadą Rosji
2014-10-07 NSZZ Solidarność Krajowy Sekretariat Banków, Handlu i Ubezpieczeń 12.00 - 14.30 ul. Wiejska; przed Sejmem RP; przemarsz ul. Wiejską na pl. Trzech Krzyży, ul. Bracką i Nowogrodzką przed Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
2014-10-05 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 ul. Dobra 14/16, przemarsz: Solec, Ludna, Wioślarska, Solec na Cypel Czerniakowski
2014-10-04 Osoba prywatna 10.30 - 13.00 przy rondzie de Gaulle'a; przemarsz ulicami: Nowy Świat, Mysia, Bracka, pl. Trzech Krzyży, Hoża, Wspólna przed Ministerstwo Infrastruktury
2014-10-04 Obóz Wielkiej Polski 16.00 - 18.00 ul. Wiejska; przed Sejmem RP
2014-10-04 OPZZ Konfederacja Pracy 14.00 - 16.00 pl. Zamkowy
2014-10-04 Fundacja Edukacji Historycznej 11.30 – 14.00 Zbiórka na pl. Krasińskich, przemarsz: Długa, Bielańska, pl. Bankowy, al. Solidarności i Wolska na cmentarz Powstańców Warszawskich
2014-10-04 Stowarzyszenie Amnesty International 17.00 - 22.00 ul. Krakowskie Przedmieście; przed pomnikiem M. Kopernika
2014-10-03 Stowarzyszenie Amnesty International 17.00 - 22.00 ul. Krakowskie Przedmieście; przed pomnikiem M. Kopernika
2014-10-01 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 - 19.30 ul. Cegłowska 80; przed Szpitalem Bielańskim
2014-10-01 Ogólnopolskie Pozrozumienie Związków Zawodowych Branży Górnictwo Przemysł Chemiczny i Energetyka 10.00 - 16.00 ul. Wiejska; przed Sejmem RP
2014-09-30 Stowarzyszenie Czyste Radiowo 9.00 - 10.30 ul. Kampinoska
2014-09-28 Niezalezne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego 14.00 - 20.00 pl. Inwalidów 10, ul. Mickiewicza 22; przejście do parku Żołnierzy "Żywiciela"
2014-09-28 Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny 16.00 – 17.00 Plac Zamkowy, rejon Kolumny Zygmunta
2014-09-28 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmieście 15/17; przed Kordegardą
2014-09-28 Euromaidan Warszawa 14.00 - 16.30 ul. Jazdów 12 przed Ambasadą Niemiec, przemarsz przed Ambasade Francji przy ul. Pięknej
2014-09-28 Fundacja Pro prawo do życia 11.30 - 14.30 ul. Przy Bażantarni 3
2014-09-28 Federacja na rzecz Kobiet 16.00 - 17.00 plac Zamkowy przy Kolumnie Zygmunta
2014-09-27 Partia Samoobrona 14.00 - 16.00 plac przed wejściem do stacji metra Centrum
2014-09-27 Stowarzyszenie Amnesty International 18.00 - 22.00 ul. Krakowskie Przedmieście przed pomnikiem M. Kopernika (ODWOŁANE)
2014-09-26 Komitet Organizacyjny Uczczenia Pamięci Ofiar Powstania Warszawskiego 17.00 – 21.00 ul. Wolska, al. Prymasa Tysiąclecia, Górczewska, al. Prymasa Tysiąclecia, Wolska i al. Solidarności do zbiegu ulic: Wronia i Leszno
2014-09-26 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 - 18.20 pl. Zamkowy
2014-09-25 Warszawskie Stow. Rolkarskie Polskater 20.00 – 23.40 przed pomn. Kopernika, przemarsz: Krak. Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, al. 4 czerwca 1989 roku, Szamoty, Posąg 7 Panien, Gierdziejewskiego, Połczyńska, Wolska, al. Solidarności, pl. Bankowy, Marszałkowska, Królewska i Krak. Przedmieście.
2014-09-25 Osoba prywatna 12.00 – 16.00 przed Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich, al. Solidarności 77
2014-09-25 Osoba prywatna 17.40 - 20.00 pl. Defilad, przejście Al. Jerozolimskie, ul. Krucza, Mokotowska, Koszykowa
2014-09-24 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 – 19.30 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-09-21 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmieście 15/17; przed Kordegardą
2014-09-21 Helsińska Fundacja Praw Człowieka 13.00 – 15.00 przed hotelem Victoria przy ul. Królewskiej
2014-09-21 Osoba prywatna 14.00 – 14.30 okolice fontanny przy pl. Na Rozdrożu
2014-09-21 Osoba prywatna 20.00 – 21.00 przed kinem Femina, skrzyżowanie al. Jana Pawła II i al. Solidarności
2014-09-20 Fundacja Dajesz Pracę.PL 12.00 – 20.40 Skwer przy al. Wojska Polskiego przy ul. Śmiałej, przemarsz alejkami parku przy Cytadeli i powrót tą samą trasą
2014-09-20 Stowarzyszenie Marsz Niepodległości 15.00 – 18.00 Pomnik Dmowskiego, przemarsz Traktem Królewskim i ul. Królewską na pl. Piłsudskiego przed Grób Nieznanego Żołnierza
2014-09-19 Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski 16.00 – 18.00 przed Ambasadą Ukrainy
2014-09-19 Ogólnopolski Związek Zawodowy Inicjatywa Pracownicza 15.30 – 17.30 przed Ambasadą Grecji, ul. Górnośląska 35
2014-09-18 Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych przez Instytucje Finansowe "Przywiązani do Polisy" 12.00 – 14.00 przed siedzibą Komisji Nadzoru Finansowego, pl. Powstańców 1
2014-09-17 Fundacja "Polskathebest" 15.00 - 16.30 Pl. Trzech Krzyży, nastepnie przemarsz trasą: Al. Ujzadowskie, ul. Belwederska, przed Ambasadę federacji Rosyjskiej.
2014-09-17 Osoba prywatna 18.00 – 21.00 Ambasada Rosji, ul. Belwederska 49, przemarszu ulicami: Belwederska, Aleje Ujazdowskie, Piękna i Jazdów przed budynek Ambasady Niemiec
2014-09-17 NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania 11.45 – 13.15 przed pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie, ul. Muranowska
2014-09-17 Stowarzyszenie Ruch Suwerenność Narodu Polskiego 12.00 – 14.30 przed gmachem Ambasady Rosji
2014-09-17 Fundacja Pro-prawo do życia 00 – 19.30 Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
2014-09-16 Fundacja Andrzeja Sannikova "Europejska Białoruś" 17.00 – 19.00 pl. Zamkowy
2014-09-15 Fundacja Ekologiczna "Arka" 12.00 - 14.00 Plac Zamkowy
2014-09-14 Stowarzyszenie Motocyklowe Rajd Katyński 13.30 - 15.00 ul. Podwale przed Pomnikiem Katyńskim
2014-09-14 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmieście 15/17; przed Kordegardą
2014-09-11 Kongres Nowej Prawicy 18.30 - 19.15 ul. Bociania 13
2014-09-11 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater 20.00 - 23.40 ul. Krakowskie Przedmiescie przed pomnikiem M. Kopernika, a następnie uczestnicy przemieszczą się ulicami miasta
2014-09-11 Związek Sadownictwa RP 09.00 - 14.00 ul. Belwederska przed pomnikiem Marszałka Piłsudskiego, skąd nstąpi przemarsz przed Sejm RP
2014-09-10 Osoba prywatna 18.00 - 19.30 ul. Krakowskie Przedmieście przed pałacem Prezydenckim
2014-09-10 Osoba prywatna 20.00 - 22.00 ul. Świętojańska 8 z przemarszem przed Pałac Prezydencki
2014-09-10 Osoba prywatna 15.00 - 22.00 ul. Krakowskie Przedmieście 15/17; przed Kordegardą
2014-09-10 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 - 19.30 ul. Cegłowska, przed szpitalerm Bielański
2014-09-10 Komitet Koordynacyjny Dystrybutorów Lekkeiego Oleju opałowego 08.30 - 18.30 przed Sejmem RP
2014-09-09 osoba prywatna 10.00 - 12.00 przed Sejmem RP
2014-09-09 Osoba prywatna 10.00 - 12.00 ul. Matejki, przed Sejmem RP
2014-09-07 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmieście 15/17; przed Kordegardą
2014-09-07 Duszpasterstwo Obcokrajowców Anglojęzycznych 13.30 - 14.30 Al. Solidarnośdci 80; przemarsz al. Jana Pawła II, Dzielną do Ogrodu Sprawiedliwych
2014-09-06 Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski 17.00 - 19.00 przed Ambasadą Ukrainy
2014-09-04 Stowarzyszenie Wiosna 15.00 - 15.30 pl. Zamkowy
2014-09-04 Osoba prywatna 11.00 - 12.00 pl. Bankowy 3/5
2014-09-04 Fundacja Pro-prawo do życia 12.00 - 14.00 pl. Bankowy 3/5
2014-09-03 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 - 19.30 przed Szpitalem Bielańskim
2014-09-02 Osoba prywatna 12.00 - 13.00 pl. Bankowy 3/5
2014-09-01 Fundacja Zycie i Rodzina 14.45 - 15.30 przed MEN
2014-09-01 Fundacja Reduta Dobrego Imienia-Polska Liga Przeciw Zniesławieniom 16.30 - 18.30 przed Ambasadą Niemiec
2014-09-01 Osoba prywatna 14.20 - 17.30 przed MEN
2014-09-01 Krąg Pamieci Narodowej 17.00 - 19.00 przemarsz do Bazyliki św. Krzyża i na pl. Piłsudskiego
2014-08-31 Stowarzyszenie Grupa Historyczna Zgrupowanie Radosław 19.00 - 21.00 przed budynkiem PAST-y
2014-08-31 Osoba prywatna 12.00 – 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-08-30 Stowarzyszenie Koalicja Ateistyczna 12.00 - 12.30 ul. Mysia 5
2014-08-29 Fundacja Kocham OB-Ciach 20.00 - 24.00 placyk przed stacja metra Centrum
2014-08-29 Osoba prywatna 8.00 - 17.00 ul. Wiejska, ul. Maszyńskiego
2014-08-29 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 - 18.20 pl. Zamkowy
2014-08-28 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 20.00 – 23.40 Zbiórka pomn. Kopernika, ok. godz. 20.30 przemarsz: Krak.Przedm, Królewska, Marszałk., Al. Jerozol., m.Poniatowskiego, al.Waszyngt, Grochow, Zamoyskiego, Jagiell, R.Starzyńskiego, m.Gdański, Słomińsk, al.JPII, al.Solidarn, pl.Bankowy, Marszałk, Królewska
2014-08-28 Stowarzyszenie „Miłość nie wyklucza” 12.00 – 18.00 przed Sejmem RP
2014-08-27 Fundacja Pro Prawo do życia 18.00 – 19.30 przed Szpitalem Bielańskim, ul. Cegłowska 80
2014-08-24 Euromajdan Warszawa 13.00 – 15.00 Kolumna Zygmunta - przemarsz: ul. Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, al. Szucha, lewą stroną Placu Unii Lubelskiej do Klonowej przed pomnik Tarasa Szewczenki
2014-08-24 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-08-23 Samoobrona 15.00 - 17.00 al. Szucha 7; przed Ambasadą Ukrainy
2014-08-20 Fundacja Pro Prawo do Życia 18.00 – 19.30 przed Szpitalem Bielańskim, ul. Cegłowska 80
2014-08-17 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą; ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-08-15 Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza 8.00 - 9.00 ul. Krakowskie Przedmieście; przed pomnikiem kard. S. Wyszyńskiego, przemarsz przed Pałac Prezydencki
2014-08-14 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie-Polskater 20.00 - 23.40 przed pomnikiem M.Kopernika, ul. Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, plac Konstytucji, Waryńskiego, Puławska, Bukowińska, al. Wilanowska, Wiertnicza, Powsińska, Czerniakowska, Gagarina, Spacerowa, Puławska .. Krak. Przed
2014-08-13 Osoba prywatna 18.00 - 20.00 ul. Żwirki i Wigury 1; przed halą odlotów
2014-08-13 Fundacja Pro Prawo do życia 18.00 - 19.30 ul. Cegłowska 80; przed Szpitalem Bródnowskim
2014-08-10 Osoba prywatna 16.45 – 21.00 Zbiórka przed Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej przy ul. Świętojańskiej 10, przemarsz: pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Wiejska, Matejki, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu, al. Szucha przed MEN.
2014-08-10 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 ul. Świętojańska 8, przemarsz przed Pałac Prezydencki
2014-08-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 przed Pałacem Prezydenckim
2014-08-09 Fundacja Otwarty Dialog 9.00 – 20.00 Ambasada Ukrainy
2014-08-09 Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski 17.30 – 19.30 al. Szucha 13/15
2014-08-09 Osoba prywatna 17.30 – 19.30 Ambasada Ukrainy
2014-08-07 Helsińska Fundacja Praw Człowieka 18.00 – 19.00 Ambasada Azerbejdżanu, ul. Zwycięzców 12
2014-08-07 Fundacja Pro Prawo do Życia 18.00 – 19.30 przed Szpitalem Bielańskim, ul. Cegłowska 80
2014-08-07 Fundacja Wstańmy Razem – Dariusz Gniatkowski 12.00 – 14.00 Zbiórka przy Kolumnie Zygmunta na pl. Zamkowym skąd nastąpi przemarsz ul. Miodową przed gmach Ministerstwa Zdrowia
2014-08-06 Inicjatywa Mieszkańców Warszawa Społeczna 16.30 – 18.00 pl. Bankowy 3/5 przed wejściem głównym do Ratusza
2014-08-05 Fundacja Przebudzenie 16.00 – 17.30 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-08-04 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 - 19.30 przed Szpitalem Bielańskim
2014-08-03 Osoba prywatna 15.30 - 19.30 pl. Trzech Krzyży, przemarsz Traktem Królewskim na pl. Zamkowy
2014-08-03 Partia polityczna „Samoobrona” 13.30 – 15.30 Plac Trzech Krzyży, przemarsz: Nowy Świat i Al. Jerozolimskie do numeru 30
2014-08-03 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-08-03 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 15.00 - 21.00 pl. Zamkowy
2014-08-02 Osoba prywatna 16.00 – 18.00 ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
2014-08-01 Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny 17.00 – 20.00 na pl. Bankowym u zbiegu Al. Solidarności i ul. gen. W. Andersa, przemarsz: al. Solidarności i Wolska do skrzyżowania z ul. Elekcyjną
2014-08-01 Fundacja Kocham OB-CIACH 20.30 – 24.00 plac przed metrem Centrum
2014-08-01 Społeczny Komitet Obchodów Powstania Warszawskiego 16.30 – 20.00 u zbiegu ulic: Ratuszowa i 11 Listopada
2014-08-01 Osoba prywatna 13.00 - 14.30 Rondo Żaba przy ul. św. Wincentego
2014-08-01 Osoba prywatna 16.30 – 18.00 pl. Zamkowy
2014-08-01 Osoba prywatna 15.00 - 16.30 pl. Wileński przy al. Solidarności
2014-08-01 Fundacja Reduta Dobrego Imienia 14.30 – 16.30 przed hotelem Novotel, ul. Marszałkowska róg Al. Jerozolimskich
2014-08-01 Osoba prywatna 15.30 – 17.00 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-07-31 Amnesty International 16.00 – 18.00 Pl. Zamkowy
2014-07-31 Kongres Nowej Prawicy 07.40 – 08.30 skrzyżowanie ulic: al. Solidarności i Jana Pawła II
2014-07-31 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 19.30 – 23.40 Pomnik Kopernika, przemarsz:Krak.Przedm., Królewska, Marszałk., Al.Jerozol., al.J.P II, Anielew., Andersa, Mickiewicza, Krasińskiego, Popieuszki, al.JP II, Okopowa, Towarowa, Grójecka, Wawelska, Raszyńska, Koszykowa, Piękna, Krucza, Szpitalna, Mazowiecka
2014-07-30 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 – 19.30 szpital Bielański
2014-07-29 Osoba prywatna 16.00 – 19.30 pl. Zamkowy
2014-07-27 Narodowe Odrodzenie Polski 14.00 - 18.00 skwer im. Wiecha
2014-07-27 Nieformalna stowarzyszenie osób Euromaidan Warszawa 13.00 - 18.00 Plac Zamkowy, przemarsz Traktem Królewskim przed Ambasadę USA, a następnie ul. Belwederską przed Ambasadę Rosji
2014-07-27 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-07-26 Osoba prywatna 17.00 – 18.00 przed pomnikiem Umshlagplatz przy ul. Stawki
2014-07-25 Osoba prywatna 15.00 – 16.00 Ambasada Izraela, ul. Krzywickiego
2014-07-25 Osoba prywatna 16.00 – 20.00 przed KPRM, następnie przemarsz ulicami: Al. Ujazdowskie, Bagatela, Polna, Nowowiejska i Krzywickiego przed Ambasadę Izraela
2014-07-25 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 – 18.20 pl.Zamkowy. Po zgromadzeniu przejazd: Miodowa, Kapucyńska, al.Solid., Marszałk., Al.Jerozol., Waszyngt., Grochow., Targowa, Jagielloń., Ratuszowa, 11 listop., Odrowąża, M.Teresy z Kalkuty, Rembielińska, Kondratow., św.Wincentego, m.Gdański, Bonifraterska
2014-07-24 Stowarzyszenie „Miłość Nie Wyklucza” 12.00 – 18.00 przed Sejmem RP przy ul. Wiejskiej
2014-07-23 Kongres Nowej Prawicy 06.50 – 08.10 Skrzyżowanie ulic: Górczewska i Powstańców Śląskich
2014-07-22 Stowarzyszenie Społeczeństwo Fair 18.00 – 20.00 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-07-22 Osoba prywatna 09.00 – 14.00 przed Sejmem RP
2014-07-22 Stowarzyszenie Drugie Pokolenie - Potomkowie Ocalałych z Holokaustu 17.00 – 18.00 Umshlagplatz przy ul. Stawki
2014-07-20 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 12.00 – 16.00 przed Ambasadą Rosji, ul. Belwederska 49
2014-07-20 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-07-18 Osoba prywatna 15.00 – 18.00 przed Ratuszem m.st. Warszawy, pl. Bankowy
2014-07-18 Ruch Autonomii Śląska 11.45 – 13.00 przed Sejmem RP
2014-07-17 Osoba prywatna 18.00 – 19.00 przed Ambasadą Izraela, ul. Krzywickiego
2014-07-16 Stowarzyszenie Interesu Społecznego "Wieczyste" 09.00 – 16.00 Wojewódzki Sąd Administracyjny, ul. Jasna 2/4
2014-07-15 Stowarzyszenie „Czyste Radiowo” 17.30 – 19.00 Rondo przy ul. Arkuszowej i ul. Wólczyńskiej
2014-07-15 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 12.00 – 21.00 przed Ambasadą Francji, ul. Piękna 1
2014-07-13 Osoba prywatna 18.00 - 20.00 ul. Piwna
2014-07-13 Osoba prywatna 16.00 - 21.00 ul. Świętojańska, przemarsz: pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Wiejska, Matejki, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i al. Szucha przed MEN
2014-07-13 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-07-12 Stowarzyszenie „Nasz Dom Biesiekierz” 07.00 – 22.00 przed Sejmem RP, przemarsz przed Pałac Prezydencki a następnie powrót przed gmach Sejmu RP
2014-07-11 Stowarzyszenie Narodowe im. R. Dmowskiego 18.30 – 20.00 przed Ambasadą Ukrainy, al. Szucha 7
2014-07-11 Kresowy Serwis Informacyjny 19.00 - 22.00 skwer Wołyński
2014-07-11 Instytut Kresów Rzeczypospolitej 12.00 - 17.00 ul. Krakowskie Przedmieście 64 (przed Domem Polonii)
2014-07-10 Osoba prywatna 20.00 - 22.00 ul. Świętojańska; przed Archikatedrą św. Jana, przemarsz przez pl. Zamkowy i Krakowskie Przedmieście przed Pałac Prezydencki
2014-07-10 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 19.30 - 23.59 zbiórka przed pomnikiem M. Kopernika; przemarsz ul.: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Chałubińskiego, al. Niepodległości, Wawelska, Zwirki i Wigury, Racławicka, Wołoska, Rzymowskiego, Puławska, (...) Krakowskie Przedmieście
2014-07-10 Osoba prywatna 18.00 - 22.00 ul. Krakowskie Przedmieście; przed Pałacem Prezydenckim
2014-07-10 Osoba prywatna 15.00 – 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-07-08 Fundacja Greenpeace Polska 11.00 – 14.00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów
2014-07-06 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-07-06 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 10.30 - 10.45 pl. Zamkowy. Przejazd nie podlega ustawie prawo o zgromadzeniach ulicami: Miodowa, Senatorska, Nowy Przejazd, Most Śl-Dąbrowski, al.Solidarności, Radzymińska, Ks.Ziemowita, Piłsudskiego, Szwoleżerów, Nadarzyńska, Matarewicza, powrót tą samą trasą.
2014-07-05 Osoba Prywatna 12.00 - 14.00 pl. Zamkowy
2014-07-04 Partię Polityczna "Samoobrona" 17.00 – 19.00 przed pomnikiem R. Reagana przy ul. Matejki róg Al. Ujazdowskich
2014-07-03 Osoba prywatna 11.00 – 15.00 Ministerstwo Zdrowia przy ul. Miodowej 15, przemarsz: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Bracka przed Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej a następnie na pl. Trzech Krzyży i ul. Wiejską przed Sejm RP
2014-07-01 NSZZ "Solidarność" w Kieleckich Kopalniach Surowców Mineralnych S.A 10.30 – 12.30 i 13.15 – 15.30 w godz. 10.30 – 12.30 Bank Zachodni WBK przy ul. Jana Pawła II 17 oraz w godz. 13.15 – 15.30 Ministerstwo Skarbu Państwa przy ul. Wspólnej 6
2014-06-29 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-06-29 Osoba prywatna 14.00 – 16.00 ul. Dobra 14/16, przemarsz: Lipowa, Topiel, Solec i Ludna do Wisłostrady, a następnie chodnikiem przed pomnik Płyty Desantu Czerniakowskiego
2014-06-29 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 15.00 – 18.00 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-06-29 Grupa Inicjatywna Obywateli Ukrainy 13.00 – 18.00 przed ambasadą Rosji, ul. Belwederska 49
2014-06-29 Stowarzyszenie Amnesty International 11.00 – 17.00 pl. Zamkowy
2014-06-29 Osoba prywatna 12.00 – 15.00 zbiórka przed Ambasadą ChRL, przemarsz: Bonifraterska, Miodowa i Krakowskie Przedmieście do Karowej
2014-06-28 Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego 16.00 – 19.00 przed pomnikiem Dmowskiego przy pl. Na Rozdrożu
2014-06-28 Stowarzyszenie Kultury Brazylijskiej - Capoeira Esporao 18.00 – 19.00 pl. Zamkowy
2014-06-28 Stowarzyszenie "Miasto Jest Nasze” 12.00 – 14.30 al. Solidarności 115
2014-06-28 Osoba prywatna 18.00 – 20.00 zbiórka na pl. Defilad, przemarsz: Marszałkowska, Chmielna, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście na pl. Zamkowy
2014-06-28 Osoba prywatna 10.00 – 16.00 pl. Defilad, przemarsz: Złota, Marszałkowska, Ogród Saska, Niecała, Wierzbowa, Senatorska, pl. Zamkowy, Świętojańska, Rynek St. Miasta, Jezuicka, Brzozowa i Rybaki do fontann
2014-06-28 Fundacja Zaczyn 12.00 – 13.30 zbiórka na pl. Konstytucji, przemarsz: Piękna, Al. Ujazdowskie i pl. Na Rozdrożu do CSW Zamek Ujazdowski
2014-06-28 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 11.00 – 14.00 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-06-28 Fundacja "Instytut Rozwoju Edukacji Obywatelskiej" 18.30 – 20.00 Ogród Saski
2014-06-28 Osoba prywatna 11.30 – 17.00 zbiórka na pl. Zamkowym przemarsz Traktem Królewskim i ul. Wiejską przed Sejm RP
2014-06-27 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 – 18.20 pl.Zamkowy. W godz. 18.20 – 22.00 przejazd rowerowynie podlega ust.Prawo o zgromadzeniach.
2014-06-26 Osoba prywatna 17.00 – 20.00 pl. Zbawiciela między al. Wyzwolenia a ul. Marszałkowską
2014-06-25 NSZZ Pracowników Wojska 12.00 - 15.00 Al. Ujazdowskie 1/3 (przed KPRM), przemarsz przed siedzibę Ministerstwa Obrony Narodowej
2014-06-24 Stowarzyszenie Czyste Radiowo 17.00 – 18.00 ul. Arkuszowa róg Wólczyńskiej
2014-06-24 Studenci dla Rzeczypospolitej 16.00 - 19.00 Al. Ujazdowskie 1/3 (przed KPRM)
2014-06-23 Sekcja Krajowa Kolejarzy NSZZ Solidarność 10.40 - 13.00 ul. Wspólna 2/4; przed Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju
2014-06-22 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-06-21 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 15.00 - 18.00 na placu przed wejściem do stacji Metro Centrum
2014-06-20 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-19 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 19.30 – 23.59 przed pomn.Kopernika,ok.godz.20.30 przejazd na rolkach trasą:Krak.Przed.,N.Świat,Al.Jerozol,m.Poniatowskiego,al.Zieleniecka,Zamoyskiego,Grochowska,Płowiecka,Ostrobramska,Fieldorfa,Wał Miedzeszyński, m.Poniatowskiego,Nowy Świat i Krak. Przedmieście
2014-06-19 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-18 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-18 Związek Zawodowy "Budowlani” 10.00 – 11.00 parking przy ul. Młynarskiej, przemarsz przed siedzibę firmy Polimex – Mostostal przy ul. Młynarskiej 42 (ODWOŁANE)
2014-06-17 Fundacja Ekologiczna "Arka" 10.30 – 12.30 pl. Zamkowy
2014-06-17 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-17 Krucjata Młodych 15.30 – 18.00 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014-06-16 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-15 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-15 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-06-14 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP
2014-06-14 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 pl. Zamkowy
2014-06-14 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 Pole Mokotowskie, okolice fontanny
2014-06-14 Fundacja Wolontariat Równości 14.00 – 19.00 pl. Defilad, przemarsz ulicami: Marszałkowska, pl. Bankowy, al. Solidarności, Most Śląsko - Dąbrowski, Sierakowskiego, Kłopotowskiego i Wybrzeże Helskie do klubu La Playa
2014-06-14 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii” 15.00 – 18.00 Przed pomnikiem Bohaterów Warszawy (Nike) przy ul. Nowy Przejazd
2014-06-13 Krucjata Młodych 20.00 – 21.30 ul. Krakowskie Przedmieście 62
2014-06-13 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 22.00 przed Sejmem RP, w godzinach 13.30 - 22.00 przemarsz Traktem Królewskim przed Pałac Prezydencki a następnie powrót przed siedzibę Parlamentu
2014-06-13 Partia Zieloni 2004 14.30 – 16.30 Pomnik Armii Krajowej i POlskiego Państwa Podziemnego przy ul. Matejki
2014-06-13 Społeczna Inicjatywa Obywatelska i Ruch Oporu od godz. 12.00 w dniu 13.06.2014 r. do godz. 23.59 w dniu 16.06.2014 r. przed Sejmem RP
2014-06-12 Fundacja Otwarty Dialog 12.00 – 22.00 Tyły Ambasady Federacji Rosyjskiej, ul. Spacerowa
2014-06-12 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-12 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 12.00 – 22.00 Ambasada Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-06-12 Osoba prywatna 10.00 – 12.00 Nuncjatura Apostolska, al. Szucha 12
2014-06-11 Komitet społeczny upamiętnienia XV rocznicy modlitwy papieża na Umschlagplatz 17.00 – 18.00 ul. Stawki, Umslagplatz
2014-06-11 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-11 Społeczna Inicjatywa Obywatelska i Ruch Oporu od godziny 12.00 w dniu 11.06.2014 r. do godz. 12.00 w dniu 13.06.2014 r. przed Sejmem RP
2014-06-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 przed Pałacem Prezydenckim
2014-06-10 Osoba prywatna 15.00 – 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-06-10 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-10 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 ul. Świętojańska 8, przemarsz Krakowskim Przedmieściem przed Pałac Prezydencki
2014-06-09 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP, w godzinach 13.30 – 18.30 przemarsz trasą: Sejm RP – KPRM – Sejm RP
2014-06-08 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 11.45 – 12.20 pl.Zamkowy.Po zak. zgrom.publ. przejazd:Miodowa,pl.Krasińskich,Świętojerska,Anielew.al.JPII,Rondo ONZ,al.JPII,Al. Jerozol,Marszałk,pl.Konstyt,Waryńskiego,Rondo Jazdy Pol,Waryńskiego,Puławska,Bukowińska,Rolna,al.KEN,Bartoka,Jastrzębows.,Rodowicza,Al. KEN
2014-06-08 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-06-08 Osoba prywatna 16.00 – 21.00 Świętojańska, pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i al. Szucha przed MEN
2014-06-08 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-07 Imagine Nation Spółka z o.o. 11.00 – 13.30 zbiórka na pl. Zamkowym, przemarsz: Krakowskie Przedmieście, Królewska, pl. Piłsudskiego, Focha, Moliera, Senatorska, Podwale, Nowomiejska, Mostowa, Boleść, Rybaki, skwer I Dywizji Pancernej na Podzamcze
2014-06-07 Stowarzyszenie Amnesty International 11.30 – 18.00 ul. Trębacka róg Krakowskiego Przedmieścia
2014-06-07 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-07 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 Pole Mokotowskie, okolice fontanny
2014-06-07 Sieć Obywatelska Watchdog Polska 12.00 – 15.00 pl. Konstytucji 4
2014-06-07 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 15.00 – 18.00 plac przed stacją Metro Centrum
2014-06-06 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-05 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 20.00 – 00.00 Pom.Kopernika, przem:Krak.Przedm,N.Świat,Al.Jerozol.,al.Prym.Tysiąclecia,Kasprzaka,Wolska,Połczyńska,Powstańców Śl.,al.Reymonta,Broniewskiego,al.J.PII,al.Solidarności,pl.Bankowy,Marszałkowska,Królewska i Krak.Przedmieście
2014-06-05 Stowarzyszenie „Nasz Dom Biesiekierz” 07.00 – 20.00 Sejm RP, przemarsz przed Pałac Prezydencki, a następnie powrót przed Sejm RP
2014-06-05 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-06-04 Osoba prywatna 18.00 – 20.00 pl. Konstytucji 4
2014-06-04 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-06-04 Fundacja Przebudzenie 14.30 – 18.00 Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej, ul. Bonifraterska 1
2014-06-03 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-06-02 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-06-02 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-02 Stowarzyszenie Interesu Społecznego "Wieczyste" 16.00 – 19.00 zbiórka przed gmachem Sejmu RP, przemarsz ul. Piękną i Traktem Królewskim przed KPRM
2014-06-01 Fundacja Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Życia 15.00 – 16.30 zbiórka na pl. Trzech Krzyży, przemarsz Traktem Królewskim na pl. Zamkowy
2014-06-01 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-06-01 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 15.00 – 18.00 plac przed metrem Centrum
2014-06-01 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejmem RP
2014-06-01 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 13.00 – 16.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-06-01 Stowarzyszenie Dzielny Tata.pl 11.00 – 16.00 przed Pałacem Prezydenckim, ul. Krakowskie Przedmieście 48/50
2014-06-01 Fundacja Mama 12.00 – 15.00 pl. Konstytucji, przemarsz ul. Waryńskiego i rondem Jazdy Polskiej do parku Pole Mokotowskie
2014-06-01 Koło Kongresu Nowej Prawicy na Targówku 12.00 – 18.00 Park Bródnowski przy ul. Kondratowicza
2014-05-31 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 pl. Zamkowy
2014-05-31 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejm RP
2014-05-31 Osoba prywatna 16.00 – 18.00 pl. Zamkowy
2014-05-31 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 13.00 – 16.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-05-30 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 – 18.20 pl. Zamkowy,następnie przejazd:Miodowa,Kapucyńska,al.Solidarn,pl.Bankowy,Marszałk,pl.Konstyt,Waryńskiego,Puławska,al.Wilan,Dol.Służewiecka,Nowoursyn,Ciszewskiego,Rosoła,Płaskowickiej,Pileckiego,Puławska,Rzymowsk,Wołoska,Racławicka,Żwirki i Wigury,Wawel,
2014-05-30 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejm RP
2014-05-30 Związek Zawodowy Budowlani 10.00 – 11.00 parking przy ul. Młynarskiej, przemarsz przed siedzibę firmy Polimex – Mostostal przy ul. Młynarskiej 42
2014-05-30 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-05-29 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejm RP
2014-05-29 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-05-28 Osoba prywatna 13.30 – 16.30 Sejm RP, przemarsz ulicami: Wiejska, Piękna i Al. Ujazdowskie przed KPRM i powrót
2014-05-28 Stowarzyszenie "Nasz Dom Biesiekierz" 7.00 – 20.00 przed Sejm RP
2014-05-28 Fundacja Viva! 10.00 – 15.00 przed Sejmem RP
2014-05-28 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-05-28 Osoba prywatna 10.00 – 18.00 przed Ambasadą Syrii, ul. Goszczyńskiego 30
2014-05-27 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 – 21.00 Ambasada Francji, ul. Piękna 1
2014-05-25 Stow. Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński 21.15 – 22.00 przed tablicą przy ul. Rakowieckiej 37
2014-05-25 Klub Piłkarski Legia Warszawa 18.00 – 19.30 ul. Myśliwiecka, ul. Górnośląska, Al. Ujadowskie, pl. Trzech Krzyży, ul. Nowy Świat, ul. Krakowskie Przedmieście, plac Zamkowy
2014-05-25 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 13.00 – 16.00 Ambasada Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49.
2014-05-25 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-05-25 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-05-24 Stowarzyszenie Synapsis 11.00 – 14.00 Pol Mokotowskie przy ul. Leszowej, następnie przejazd rowertowy ulicami.
2014-05-24 Stowarzyszenie na Rzecz Racjonalnej i Efektywnej Polityki Narkotykowej "Wolna Konopie" 11.00 – 20.00 Zbiórka na pl. Defilad, następnie o godz. 15.00 przemarsz ulicami: Marszałkowska, Piękna, Al. Ujazdowskie, Matejki i Wiejska przed gmach Sejmu RP
2014-05-24 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 13.00 – 16.00 Ambasada Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-05-24 Osoba prywatna 12.00 – 16.00 plac przed metrem Centrum., przemarsz: Marszałkowska, Widok, Pasaż Wiecha, Chmielna, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście do Trasy WZ, al. Solidarności do Parku Praskiego
2014-05-24 Stowarzyszenie na Rzecz Racjonalnej i Efektywnej Polityki Narkotykowej "Wolna Konopie 19.00 – 22.00 ul. Wilcza
2014-05-24 Stowarzyszenie na Rzecz Racjonalnej i Efektywnej Polityki Narkotykowej "Wolna Konopie" 19.00 – 22.00 pl. Bankowy
2014-05-24 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” 12.00 – 15.00 plac przed metrem Centrum
2014-05-23 Komitet Wyborczy Nowa Prawica Janusza Korwina - Mikke 18.30 – 20.00 plac Zamkowy
2014-05-23 Obóz Wielkiej Polski 17.00 – 19.00 Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, ul. Jasna 14/16a
2014-05-23 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 17.00 – 21.00 przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-05-23 Osoba prywatna 11.00 – 12.00 przed siedzibą PSL, ul. Piękna 3A
2014-05-22 Fundacja Pro-prawo do życia 18.00 – 19.00 Klinika Położnictwa i Ginekologii, pl. Starynkiewicza 1/3
2014-05-22 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 17.00 – 21.00 przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-05-22 Helsińska Fundacja Praw Człowieka 15.00 – 16.00 Ambasada Azerbejdżanu, ul. Zwycięzców 12
2014-05-22 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 20.00 – 00.30 Pomn.Kopernika,trasa:Krak.Przedm,Królewska,Marszałkowska,al.Solidarności,al.J.P II,Słomińskiego,M.Gdański,Starzyńskiego,Jagiellońska,Modlińska,Światowida,Myśliborska,M.Północny,Kasprowicza,Słowackiego,al.J.P II,al.Solidarności,Marszałk.,Królewska,Krak.Prz
2014-05-22 NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze 12.00 – 14.00 przed KPRM, Al. Ujazdowskie 1/3
2014-05-21 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 17.00 – 21.00 przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-05-21 NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze 12.00 – 14.00 ul. Taśmowa 7, przed budynkiem C
2014-05-21 Związek Przedsiębiorców i Pracodawców 10.30 – 13.00 plac przed pomnikiem Kopernika
2014-05-20 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 17.00 – 21.00 przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-05-19 Fundacja Ekologiczna „Arka” 11.00 – 12.00 przed Rotundą przy ul. Marszałkowskiej
2014-05-19 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 17.00 – 21.00 Ambasada Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49
2014-05-19 Osoba prywatna 09.00 – 12.00 przed gmachem Prokuratury Generalnej, ul. Rakowiecka 26/30
2014-05-18 Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę 13.00 – 15.00 Skwer ks. Twardowskiego, skrzyżowanie ulic: Krakowskie Przedmieście i Karowa
2014-05-18 Komitet wyborczy wyborców Ruch Narodowy 12.00 – 15.00 przy ulicy Szeroki Dunaj
2014-05-18 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy Ambasada Federacji Rosyjskiej, ul. Belwederska 49 13.00 – 16.00
2014-05-18 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej, przemarsz: Bonifraterska, Miodowa, Długa, Kilińskiego i Podwale na pl. Zamkowy
2014-05-18 Osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-05-17 Osoba prywatna 12.30 – 14.00 Ogród Krasińskich
2014-05-17 Kongres Nowej Prawicy 12.00 – 14.00 przed Pałacem Prezydenckim, ul. Krakowskie Przedmieście 48/50
2014-05-17 Komitet Wyborczy Partii Zieloni 11.00 – 13.00 przed galerią Funky Studio przy pl. Zbawiciela 2
2014-05-17 Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej 14.00 – 15.00 pl. Defilad
2014-05-17 Stowarzyszenie „Zielone Mazowsze” 10.30 – 10.45 pl. Zamkowy (ODWOŁANE)
2014-05-17 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 17.00-21.00 przed Ambasadą Węgier, ul. Chopina 2
2014-05-17 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 pl. Zamkowy
2014-05-17 Osoba prywatna 15.30 – 17.00 Pomnik Podziemnego Państwa Polskiego i Armii Krajowej przy ul. Matejki, następnie przemarsz ulicami: Wiejska, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, pl. Zbawiciela i Mokotowska przed pomnik Tysiąclecia Jazdy Polskiej
2014-05-17 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Pedofilii” 14.00 – 15.00 pl. Zbawiciela, między al. Wyzwolenia i ul. Marszałkowską
2014-05-17 Osoba prywatna 20.30 - 23.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-05-16 Komitet Wyborczy Partii Zieloni 20.00 – 22.00 przed Ambasadą USA, Al. Ujazdowskie 29/31 (ODWOŁANE)
2014-05-15 Ruch Społeczny "Nowa Polska" 10.00 - 16.00 przed gmachem Prokuratury Generalnej, ul. Rakowiecka 26/30
2014-05-15 Polska Partia Piratów 17.30 – 20.00 przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce, ul. Jasna 14/16a
2014-05-15 Zarząd Krajowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy 11.30 – 13.45 przed Ministerstwem Zdrowia, ul. Miodowa 15
2014-05-14 Osoba prywatna 19.00 – 20.00 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-05-14 Kongres Nowej Prawicy 14.00 - 16.00 przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego
2014-05-12 Fundacja Viva Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierzat 11.30 - 15.00 placyk przed stacją metra Centrum
2014-05-12 Związek Piłsudczyków 12.10 - 13.15 ul. Świętojańska; przemarsz: ul. Krakowskie Przedmieście, Tokarzewskiego-Karaszewicza, plac Marszałka J. Piłsudskiego przed GNŻ
2014-05-12 Instytut Ordo Caritas 11.30 - 13.00 ul. Matejki 1/5; przed Ambasadą Kanady
2014-05-11 osoba prywatna 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-05-11 Kongres Nowej Prawicy 12.30 – 14.30 pl. Zbawiciela
2014-05-11 NZS Uniwersytetu Warszawskiego Stowarzyszenie Koliber 13.00 – 15.30 al. Wojska Polskiego 40, przemarsz: Mickiewicza, Marszałkowska, Bonifraterska, Długa, Freta, Nowomiejska, Świętojańska, pl. Zamkowy, Podwale, Długa przed pomnik Powstańców Warszawy i pl. Zamkowy
2014-05-11 NZS Uniwersytetu Warszawskiego Stowarzyszenie Koliber 11.30 – 13.30 al. Wojska Polskiego 40
2014-05-11 Osoba prywatna 12.00 – 14.00 przed Ambasadą Syrii, ul. Goszczyńskiego 30
2014-05-10 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 zbiórka przy ul. Świętojańskiej 8, przemarsz przed Pałac Prezydencki
2014-05-10 Osoba prywatna 12.00 - 14.00 plac Zamkowy
2014-05-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 ul. Krakowskie Przedmieście przed Pałacem Prezydenckim
2014-05-10 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 11.30 - 14.00 ul. E. Plater; przed wejściem do Sali Kongresowej
2014-05-10 Polska Fundacja im. Roberta Schumana 09.00 – 12.30 ul. Krakowskie Przedmieście przy Kościele św. Anny, przemarsz: Królewska, Moliera, Miodowa i Krakowskie Przedmieście
2014-05-10 osoba prywatna 12.00 – 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-05-09 Obóz Wielkiej Polski 19.00 – 21.00 przed Ambasadą Rosji, ul. Belwederska 49
2014-05-09 Osoba prywatna 11.30 – 13.30 pl. Zamkowy w okolicy Kościoła św. Anny
2014-05-09 Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego 10.00 – 16.00 Krakowskie Przedmieście na odcinku: pomnik Kopernika - ul. Królewska
2014-05-08 Polskie Stowarzyszenie Producentów Wyrobów Wędzonych Tradycyjnie 10.00 – 13.00 przed gmachem Sejmu RP przy ul. Matejki
2014-05-08 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 20.00 – 23.30 przed pomnikiem Kopernika, przemarsz: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Chałubińskiego, al. Niepodległości, Domaniewska, Bukowińska, Rolna, al. KEN, Beli Bartoka, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście przed pomnik Kopernika
2014-05-06 Stowarzyszenie Interesu Społecznego "Wieczyste" 13.00 – 16.00 al. Szucha 12A przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego
2014-05-02 Osoba prywatna 16.30 - 21.00 ul. Deotymy 39; przemarsz do Parku Moczydło przy restauracji "Dziki Młyn"
2014-05-01 Osoba prywatna 11.00 - 14.00 skwer Wisłockiego; przemarsz ul.: Nowy Świat, Aleje Ujazdowskie (przed KPRM), Belwederska (przed Belwederem)
2014-05-01 Osoba prywatna 12.00 - 13.00 ul. Jasna 14/16a; przed Przedstawielstwem Komisji Europejskiej w Polsce
2014-05-01 Osoba prywatna 15.00 - 19.30 plac Na Rozdrożu; przemarsz Traktem Królewskim na plac Zamkowy
2014-05-01 Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop pedofilii" 11.00 – 13.00 plac Zbawiciela między aleją Wyzwolenia a ulicą Marszałkowską
2014-05-01 Polska Partia Socjalistyczna 11.00 - 11.30 ul. Warecka
2014-05-01 Polska Partia Socjalistyczna 10.00 - 10.30 plac Grzybowski
2014-05-01 Osoba prywatna 13.00 – 14.00 plac Zbawiciela między aleją Wyzwolenia a ulicą Marszałkowską
2014-05-01 Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych 10.00 - 14.00 ul. Kopernika 36; przemarsz ul.: Świetokrzyska, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Książęca, Rozbrat, Łazienkowska
2014-04-28 Osoba prywatna 20.00 – 22.00 przed Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, skrzyżowanie ul. Brackiej i Nowogrodzkiej
2014-04-27 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-04-27 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-04-27 Centrum Myśli Jana Pawła II 10.00 – 15.00 uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II
2014-04-26 Centrum Myśli Jana Pawła II 19.00 – 22.00 uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II
2014-04-25 Centrum Myśli Jana Pawła II 18.00 – 23.30 uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II
2014-04-24 Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER 20.00 – 23.30 pom.Kopernika,Krak.Przedm.,Nowy Świat,Jerozolimskie,Marszałkowska,Waryńskiego,A.Ludowej,al.Niepodległości,Batorego,Boboli,Wołoska,Racławicka,Żwirki i Wigury,Banacha,B. Warszawskiej,Jerozolimskie,Niemcewicza,Grójecka,pl.Zawiszy,Towarowa,al.Solidarności
2014-04-24 Ormiańsko - Polski Komitet Społeczny 15.00 – 17.00 Zbiórka przy Kościele przy ul. Modzelewskiego 36, przemarsz: Modzelewskiego, al. Niepodległości i Modzelewskiego 36 przed Ambasadę Turcji
2014-04-24 Szkoła Podstawowa nr 85 11.30 – 12.30 Zbiórka przy ul. Narbutta 11, przemarsz: Narbutta, Wiśniowa, Rakowiecka, al. Niepodległości, Madalińskiego, Sandomierska i Narbutta
2014-04-17 Osoba prywatna 11.30 – 14.00 ul. Floriańska 3
2014-04-13 Osoba prywatna 14.00 – 17.00 Zbiórka przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego, przemarsz: Krakowskie Przedmieście, Trębacka, Moliera, Jana Baptysty, Senatorska, pl. Bankowy, Świętojerska i pl. Krasińskich przed pomnik Powstania Warszawskiego
2014-04-13 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-04-13 Osoba prywatna 13.30 – 13.50 pod Barbakanem na Nowym Mieście
2014-04-13 Stowarzyszenie Grupa Historyczna "Zgrupowanie Radosław" 15.00 – 19.00 Zbiórka przed Muzeum Wojska Polskiego, przemarsz: Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Rynek St. Miasta, Nowomiejska, Freta, Długa, Bonifraterska i Muranowska przed pomnik Poległym i Pomordowanym na Wschodzie
2014-04-12 Fundacja Kocham OB-CIACH 19.30 – 24.00 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-04-11 Osoba prywatna 11.00 – 23.00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, Al. Ujazdowskie 1/3
2014-04-10 Osoba prywatna 18.00 – 22.00 ul. Świętojańska i pl. Zamkowy, następnie przemarsz Krakowskim Przedmieściem przed Pałac Prezydencki, do ulicy Królewskiej
2014-04-10 Osoba prywatna 06.00 – 12.00 Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście
2014-04-10 Stowarzyszenie Interesu Społecznego „Wieczyste" 09.00 – 11.00 Wojewódzki Sąd Administracyjny, ul. Jasna 2/4
2014-04-10 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 – 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-04-10 Osoba prywatna 08.00 – 22.00 przed pomnikiem kard. Wyszyńskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście
2014-04-10 Osoba prywatna 12.00 – 17.00 Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście
2014-04-10 Stowarzyszenie Solidarni 2010 14.00 – 17.00 zbiórka na pl. Trzech Krzyży, następnie przemarsz Traktem Królewskim przed Pałac Prezydencki
2014-04-10 Osoba prywatna 17.00 – 22.00 Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście
2014-04-09 Osoba prywatna 19.00 – 22.00 Ambasada Rosji, przemarsz Traktem Królewskim przed Pałac Prezydencki
2014-04-07 Students for a Free Tibet Poland 17.00 – 19.00 Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej, ul. Bonifraterska 1
2014-04-06 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-04-05 Osoba prywatna 11.00 – 15.30 pl. Zamkowy
2014-04-05 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 13.00 – 16.00 Ambasada Stanów Zjednoczonych, Al. Ujazdowskie 29/30
2014-04-05 Osoba prywatna 15.00 – 16.00 zbiegu ulic: Targowa 81 oraz Cyryla i Metodego 1
2014-04-05 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 13.00 – 16.00 Ambasada Wielkiej Brytanii, ul. Kawalerii 12
2014-04-02 Fundacja Jaś i Małgosia 19.00 – 21.30 plac Defilad
2014-04-02 Fundacja PROMITIS 11.00 – 13.30 plac przed wejściem do stacji Metreo Centrum
2014-03-30 Fundacja Instytut Działalności Religijnej 13.30 – 14.30 zbiórka na Placu Weteranów 1863r., następnie przemarsz al. Solidarności na Plac Zamkowy
2014-03-30 Fundacja Instytut Działalności Religijnej 13.30 – 15.00 zbiórka na pl. Zamkowym, następnie przemarsz ul. Krakowskie Przedmieście przed Kościół św. Krzyża
2014-03-30 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmiescie przed Koldegardą
2014-03-29 Osoba prywatna 12.00 – 13.00 plac Zbawiciela
2014-03-28 Związek Zawodowy "Budowlani" 10.00 – 12.00 Zbiórka na parkingu przy ul. Młynarskiej, przemarsz przed siedzibę firmy Mostostal S.A. przy ul. Młynarskiej 42
2014-03-23 Kongres Nowej Prawicy 16.00 – 17.30 zbiórka przed Salą Kongresową, przemarsz: Emilii Plater, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście na pl. Zamkowy
2014-03-23 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmiescie przed Koldegardą
2014-03-23 Osoba prywatna 12.00 - 13.00 Ambasada Rosji, ul. Belwederska 49
2014-03-22 Fundacja Pro-prawo do życia 12.00 - 13.30 plac przed wejściem na stację metra Centrum
2014-03-22 Osoba prywatna 14.30 - 17.30 pl. Zamkowy
2014-03-22 Osoba prywatna 11.00 - 16.00 Taras widokowy nad Trasą WZ przy pl. Zamkowym
2014-03-21 Stowarzyszenie Republikanie 16.00 - 18.00 pl. Zamkowy
2014-03-21 Fundacja Strefa Zieleni 08.30 - 10.30 Przed hotelem Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2.
2014-03-21 Osoba prywatna 12.00 - 14.00 przed Sejmem RP
2014-03-20 Komitet Wyborczy Partia Zieloni 10.50 - 13.00 ul. Marszałkowska 10/16 przed barem „Prasowy"
2014-03-19 Osoba prywatna 12.00 - 20.00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów
2014-03-19 Compassion In World Farming 09.00 - 19.00 przed Pałacem Kultury i Nauki
2014-03-16 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmiescie przed Koldegardą
2014-03-15 Osoba prywatna 12.00 - 13.30 Ambasada Syrii, ul. Goszczyńskiego 9
2014-03-15 Sojusz Lewicy Demokratycznej 12.00 - 12.40 Pomnik Waryńskiego przy skrzyżowaniu ulic: Bema i Kasprzaka
2014-03-12 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 18.00 - 21.00 Ambasada Wielkiej Brytanii, ul. Kawalerii 12
2014-03-10 Stowarzyszenie Solidarni 2010 17.00 - 22.00 ul. Krakowskie Przedmiescie przed Koldegardą
2014-03-09 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 ul. Krakowskie Przedmiescie przed Koldegardą
2014-03-09 Porozumienie Kobiet 8 Marca 10.30 – 15.00 Zbiórka na pl. Defilad, przemarsz: Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie i Piękna przed gmach Sejmu RP
2014-03-08 Stowarzyszenie Animacji Kultury Pogranicza Folkowisko 15.00 - 15.30 przed wejściem do stacji metra Centrum
2014-03-08 Krajowa komisja NSZZ Solidarność 14.00 - 16.00 ul. Belwederska przed Ambasadą Rosji
2014-03-08 Osoba prywatna 15.00 - 16.00 Plac Zamkowy
2014-03-06 Stowarzyszenie Koliber 18.00 - 19.00 Al. Szucha przed Ambasadą Ukrainy
2014-03-06 Osoba prywatna 17.30 - 19.30 ul. Belwederska przed Ambasadą Rosji
2014-03-01 Forum Młodych PiS 16.30 - 17.00 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-03-01 Osoba prywatna 12.30 - 13.30 ul. Strzelecka 8 i 10
2014-03-01 Osoba prywatna 14.00 - 14.45 przy ul. Namysłowskiej 6 róg Szymanowskiego, przed pomnikiem ku czci Pomordowanych w Praskich Więzieniach
2014-03-01 Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów 13.00 - 18.00 ul. Nabielaka 9
2014-03-01 Osoba prywatna 15.00 - 17.00 przed tablicą umieszczoną na gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości
2014-03-01 Osoba prywatna 15.00 – 16.00 tablica pamiątkowa przy ul. Sierakowskiego 7, przemarsz na Jagiellońską 38, a następnie przed pomnik pamięci ks. płk. Szymona Fedorowskiego przy ul. Cyryla i Metodego 4
2014-03-01 Osoba prywatna 19.20 - 22.20 zbiórka na pl. Na Rozdrożu, przemarsz: Al. Ujazdowskie, Bagatela, pl. Unii Lubelskiej, Waryńskiego i Rakowiecka przed Areszt Śledczy
2014-03-01 Osoba prywatna 16.00 - 16.50 tablica pamiątkowa przy ul. Cyryla i Metodego
2014-03-01 Osoba prywatna 18.00 - 20.00 Zbiórka ul. Poezji 7, przemarsz: Kosodrzewiny, Brzostkowska, Zapomniana, Włókiennicza, Śpiewna, Derkaczy, Owocowa, Patriotów, Śpiewna, Derkaczy, Młoda, Obszarowa, Włókiennicza, Bysłowska, Derkaczy, Patriotów przed budynek Domu Starców "Ezra"
2014-03-01 Osoba prywatna 12.00 - 12.45 tablica pamiątkowa przy ul. 11 Listopada 68 róg Szwedzkiej
2014-03-01 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 11.00 - 12.20 pl. Zamkowy, miejsce startu przejazdu "Warszawskiej Masy Krytycznej"
2014-03-01 Polska Jest Najważniejsza oraz Społeczny Kom. Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 17.00 - 19.00 pl. Piłsudskiego, przemarsz: Tokarzewskiego - Karaszewicza, Krak. Przedmieście, pl. Zamkowy i Świętojańska do Archikatedry
2014-03-01 Partia Zieloni 2004 09.00 - 14.00 pl. Zbawiciela 4
2014-03-01 Osoba prywatna 12.30 - 15.30 ul. Izbicka 1, ul. Patriotów 90, u zbiegu ul. Rychnowskiej i Wału Miedzeszyńskiego
2014-02-28 Ruch Społeczny Głuchych i ich Przyjaciół 08.30 - 18.00 zbiórka przed PKiN na pl. Defilad, przemarsz: Marszałkowska, Nowogrodzka, Bracka, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, pl. Bankowy, al. Solidarności' most Śląsko - Dąbrowski, Sierakowskiego, Okrzei, Ząbkowska, Brzeska i Białostocka
2014-02-28 Fundacja Kocham OB-CIACH 17.00 - 22.00 plac przed stacją Metro Centrum
2014-02-28 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 - 18.20 pl. Zamkowy, miejsce startu przejazdu "Masy Krytycznej"
2014-02-26 NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych 11.30 - 14.30 przed Ministerstwem Rolnictwa, ul. Wspólna 30
2014-02-25 Stowarzyszenie Koalicji Polska Wolna od GMO 12.30 - 15.30 przed Pałacem Prezydenckim
2014-02-23 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 12.00 - 15.00 zbiórka na pl. Zamkowym, przemarsz Traktem Królewskim i al. Szucha przed Ambasadę Ukrainy
2014-02-23 Osoba prywatna 12.00 - 22.00 zbiórka na Rynku Starego Miasta, a około godz. 15.00 przemarsz ul. Świętojańską na Plac Zamkowy
2014-02-23 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-02-22 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 12.00 - 15.00 przed Ambasadą Rosji, ul. Belwederska 49
2014-02-22 Fundacja Pro-prawo do życia 12.00 - 13.30 plac przed wejściem do stacji Metro Centrum
2014-02-21 Osoba prywatna 17.00 - 18.30 Ministerstwo Zdrowia, ul. Miodowa 15
2014-02-19 NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej 10.30 - 14.00 przed gmachem Sejmu i Senatu RP
2014-02-16 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-02-15 Osoba prywatna 16.45 - 20.15 Zbiórka przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Królewskiej, przemarsz: Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Traugutta, Kredytowa i Jasna przed gmach Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce
2014-02-15 Partia polityczna Twój Ruch 15.00 - 16.00 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17, przemarsz przed Archidiecezję Warszawską przy ul. Miodowej 17/19
2014-02-15 Grupa inicjatywna obywateli Ukrainy 12.00 - 15.00 pl. Zamkowy
2014-02-15 Osoba prywatna 11.00 - 17.00 przy ul. Czapelskiej 26
2014-02-14 Fundacja Feminoteka 17.00 - 19.15 plac przed stacją Metro Centrum
2014-02-11 Osoba prywatna 17.00 - 18.30 przed Ministerstwem Sprawiedliwości przy Al. Ujazdowskich 11
2014-02-10 Stowarzyszenie Solidarni 2010 17.00 – 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-02-09 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-02-07 Fundacja Przebudzenie 16.00 - 18.00 Ambasada Rosji, ul. Belwederska 49
2014-02-02 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-02-02 Osoba prywatna 11.00 - 15.00 pl. Zamkowy
2014-01-31 Stowarzyszenie Zielone Mazowsze 18.00 - 18.20 Pl. Zamkowy
2014-01-31 Fundacja Pro-prawo do życia 10.30 - 11.30 ul. Andersa 29
2014-01-30 Stowarzyszenie Amnesty International 17.00 - 20.00 pl. Konstytucji pomiedzy ul. Koszykową a ul. Śniadeckich
2014-01-26 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-01-25 Osoba prywatna 12.00 - 14.00 Al. Szucha przed Ambasadą Ukrainy
2014-01-25 Fundacja Pro-prawo do życia 12.00 – 14.00 przed stacją Metro Centrum
2014-01-24 Grupa Inicjatywna obywateli Ukrainy 15.00 - 18.00 Plac Zamkowy
2014-01-23 Fundacja Otwarty Dialog 08.30 – 14.30 przed stacją Metro Centrum, przemarsz przed CH ‘Złote Tarasy’
2014-01-23 Osoba prywatna 11.00 – 15.00 KPRM, przemarsz przed gmach Sejmu RP
2014-01-22 Krąg Pamięci Narodowej 19.00 - 22.00 zbiórka przed Katedrą Polową WP przy ul. Długiej, następnie przemarsz ulicami: Freta i Zakroczymska do Fortu Regionów przed Krzyż Traugutta
2014-01-19 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-01-13 Stowarzyszenie Dzielny Tata 10.30 - 13.30 przed Prokuraturą Rejonową ul. Krucza 38/42
2014-01-12 Osoba prywatna 16.00 - 21.00 ul. Świętojańska, przemarsz trasą: pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i al. Szucha przed MEN
2014-01-12 Ruch Suwerenność Narodu Polskiego 19.00 - 21.00 róg ul. Chmielnej i Pasażu Wiecha
2014-01-12 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-01-12 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-01-10 Osoba prywatna 20.00 - 22.00 przed Pałacem Prezydenckim
2014-01-10 Osoba prywatna 18.00 - 22.00 przed Pałacem Prezydenckim
2014-01-10 Stowarzyszenie Solidarni 2010 17.00 - 22.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-01-06 Stowarzyszenie Solidarni 2010 17.00 - 20.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17
2014-01-05 Stowarzyszenie Solidarni 2010 12.00 - 21.00 przed Kordegardą, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17