null

„Dzień Dziecka” w Rembertowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Stoisko przygotowane przez delegaturę BBiZK. Fot. BBiZK

28 maja br. na terenie obiektu sportowego „Strefa Sportu” przy ul. Strażackiej 121, z okazji „Dnia Dziecka” odbył się piknik rodzinny, którego organizatorem był Urząd Dzielnicy Rembertów.

Swój udział w pikniku miała również Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Rembertów, która promowała swoją działalność, koordynowała przebieg imprezy oraz czuwała wraz ze służbami mundurowymi nad jej bezpiecznym przebiegiem.

Bogaty program obejmował m.in. zabawy, konkursy, pokazy sportowe oraz wiele innych wspaniałych atrakcji. Jedną z nich były zagadki i quizy przeprowadzone przez delegaturę BBiZK wraz ze Strażą Miejską m.st. Warszawy, gdzie najmłodsi uczestnicy pikniku mogli sprawdzić swoją wiedzę o bezpieczeństwie. Zwycięzcom konkursów wręczono atrakcyjne nagrody ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy pojazdów służbowych służb mundurowych i ratowniczych, które bardzo chętnie były zwiedzane przez dzieci.

W trakcie pikniku na stoisku delegatury dostępne były dla wszystkich uczestników gadżety odblaskowe, ulotki oraz inne materiały edukacyjne związane z zasadami bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach.

Zobacz galerię (11 zdjęć)