null

„Lato w mieście” na Pradze-Południe

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Policjantka rozmawia z dziećmi o bezpieczeństwie. Fot. BBiZK

W dniu 30 czerwca br., podczas realizacji warszawskiego programu „Lato w mieście”, odbyło się spotkanie z dziećmi na temat zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym

W dniu 30 czerwca br. podczas realizacji warszawskiego programu „Lato w mieście” na terenie dzielnicy Praga-Południe w Szkole Podstawowej nr 215 im. Piotra Wysockiego przy
ul. Kwatery Głównej 13 odbyło się spotkanie dzieci z przedstawicielem Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Południe oraz funkcjonariuszką Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Podczas spotkanie dzieci wysłuchały informacji na temat zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym. Utrwalono wiedzę na temat sposobu postępowania w sytuacji niebezpiecznej oraz przypomniano numery alarmowe służb ratunkowych.

Na zakończenie spotkania uczestnikom przekazano ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy opaski odblaskowe.