null

"Bezpieczne dziecko na drodze"- zajęcia edukacyjne dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
 „Bezpieczne dziecko na drodze”- zajęcia edukacyjne dla dzieci. Fot. BBiZK
„Bezpieczne dziecko na drodze”- zajęcia edukacyjne dla dzieci. Fot. BBiZK

W dniu 27 kwietnia br. z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Ursus, przy udziale Delegatury w dzielnicy Włochy, odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia realizowane w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”. Zajęcia skierowane były do dzieci, które ukończyły 10 lat i przeprowadzono je w porozumieniu z dyrektorami szkół podstawowych obydwóch dzielnic.

Spotkanie edukacyjne przeprowadzone w „Miasteczku Ruchu Drogowego”, które znajduje się na terenie dzielnicy Ursus, miało na celu naukę bezpiecznego zachowania się na drodze najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Zajęcia zakończyły się egzaminem na „kartę rowerową” , który przeprowadził uprawniony egzaminator z zakresu Ruchu Drogowego.

Informacje o wydarzeniu i zaproszenia do udziału w nim umieszczone były na stronach internetowych Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Urzędów Dzielnic Ursus i Włochy.

Zajęcia, cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego też strony uczestniczące w realizacji programu wyraziły gotowość ich kontynuowania.

 „Bezpieczne dziecko na drodze”- zajęcia edukacyjne dla dzieci
Zobacz galerię (2 zdjęć)
 „Bezpieczne dziecko na drodze”- zajęcia edukacyjne dla dzieci