Bezpieczeństwo mieszkańców SBM "Grenadierów" tematem debaty społecznej

Bezpieczeństwo mieszkańców SBM „Grenadierów” tematem debaty społecznej Fot. BBiZK

21 czerwca w siedzibie SBM Grenadierów odbyła się debata społeczna. Mieszkańcy spotkali się z Burmistrzem dzielnicy Praga-Południe, przedstawicielami Policji, Straży Miejskiej oraz delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Poczucie bezpieczeństwa to jeden z głównych czynników wpływających na jakość życia. Debata miała na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwoliła także na wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi służbami a mieszkańcami  o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu można wspólnie wypracować metody ich eliminowania.

Mieszkańcy zgromadzeni w sali Klubu "Magia" mieli okazję skierować pytania do Policji,  Straży Miejskiej, Burmistrza dzielnicy oraz delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za  przybycie i aktywny udział w dyskusji. Jednocześnie serdeczne podziękowania kierujemy do władz SBM "Grenadierów"  za pomoc w organizacji debaty.