Bezpieczeństwo w Ursusie przedmiotem debaty społecznej

BBiZK. Bezpieczeństwo w Ursusie przedmiotem debaty społecznej

W dniu 7 grudnia w sali konferencyjnej Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu w dzielnicy Ursus.

Debata stanowiła podsumowanie rocznej pracy Grup Osiedlowych działających na terenie Ursusa w ramach realizacji programu „Bezpieczne osiedle”.

Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus zaprosiła przedstawicieli Grup Osiedlowych, którzy mieli okazję spotkać się z Burmistrzami Dzielnicy oraz Komendantami Policji i Straży Miejskiej m.st. Warszawy w celu omówienia najważniejszych aspektów bezpieczeństwa na terenie poszczególnych osiedli.

Zaproszeni uczestnicy spotkania złożyli podziękowania przedstawicielom delegatury BBiZK w Dzielnicy Ursus, służb mundurowych oraz Burmistrzów Dzielnicy Ursus za sprawną i owocną dotychczasową współpracę w zakresie skutecznego rozwiązania problemów. Była to też okazja do wskazania bieżących spraw dotyczących bezpieczeństwa oraz omówienia realizowanych i planowanych inwestycji infrastrukturalnych w Ursusie.

Najbardziej aktywni społecznie przedstawiciele Grup Osiedlowych otrzymali dyplomy z podziękowaniami oraz drobne upominki od Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy oraz Zarządu Dzielnicy Ursus.

Bezpieczeństwo w Ursusie przedmiotem debaty społecznej. Fot. BBiZK
Bezpieczeństwo w Ursusie przedmiotem debaty społecznej. Fot. BBiZK