null

Bezpieczne ferie na Żoliborzu w trakcie "Zimy w Mieście"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Bezpieczne ferie na Żoliborzu w trakcie
Bezpieczne ferie na Żoliborzu w trakcie "Zimy w Mieście". Fot. BBiZK

Przedstawiciele Komendy Rejonowej Policji Warszawa V oraz Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Żoliborz, przeprowadzili spotkanie edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

W ramach prowadzonych spotkań edukacyjnych propagujących bezpieczne zachowania, podczas Warszawskiego Programu "Zima w Mieście" zorganizowano spotkanie w kinie Wisła. W trakcie spotkania przypomniano dzieciom o zasadach bezpiecznych zachowań, które trzeba zawsze przestrzegać, nie tylko podczas wypoczynku, ale i w trakcie roku szkolnego. Policjanci zwrócili szczególną uwagę, na zachowanie ostrożności podczas zabaw na świeżym powietrzu.

W celu utrwalenia przekazanej wiedzy, dzieci odpowiadały na zadawane pytania i zagadki, a prawidłowe odpowiedzi nagradzane były kolorowankami pt. „Kapitan Wyderka”. Każdy uczestnik prelekcji, na pamiątkę spotkania, otrzymał światełko odblaskowe do zawieszenia na tornistrze, przekazane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Bezpieczne ferie na Żoliborzu w trakcie "Zimy w Mieście". Fot. BBiZK