null

Bezpieczne wakacje na Pradze-Północ

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Po lewej policjantka i pracownik delegatury. Po prawie ustawione w grupie dzieci.

W dniu 24 czerwca 2021 roku na terenie dzielnicy Praga-Północ odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Ojca oraz powitanie lata.

Wakacje to czas, kiedy mamy więcej czasu na odpoczynek, zabawę i spotkania z przyjaciółmi. Uczestniczymy w różnych aktywnościach sportowych, przeżywamy wakacyjne przygody. Gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy, zawsze musimy pamiętać o bezpieczeństwie naszym i naszych bliskich.

Piknik był świetną okazja, by pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Północ wraz z policjantką Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI przeprowadzili z dziećmi pogadanki na temat bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania, aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, a w nagrodę otrzymały zawieszki oraz opaski odblaskowe ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Mamy nadzieję, że nabyta wiedza pozwoli aby wakacje kojarzyły się z samymi przyjemnościami i dzieci z radością powrócą do szkolnych ławek.

Grupa dzieci, na środku policjantka tłumaczy im zasady ruchu drogowego.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Grupa dzieci, na środku policjantka tłumaczy im zasady ruchu drogowego.