null

Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych i nie tylko Żoliborzan

Drukuj otwiera się w nowej karcie
BBiZK. Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych i nie tylko Żoliborzan.
BBiZK. Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych i nie tylko Żoliborzan.

W dniu 4 października br. pracownik delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz oraz funkcjonariuszka Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KRP Warszawa V, odwiedzili punkt przedszkolny „Baby Room Preschool” przy ul. Promyka na warszawskim Żoliborzu.

Podczas spotkania dzieci poznały zasadach bezpiecznego zachowania, o których należy pamiętać. Najmłodszym zwrócono uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności w domu, podczas przejścia przez ulice oraz w przypadku spotkania agresywnego psa, jak i osoby nieznajomej. Zajęcia były także okazją do przypomnienia przedszkolakom numerów alarmowych.

Dzieci z zapałem uczestniczyły w spotkaniu i zadawały dużo pytań. W celu utrwalenia przekazanej wiedzy, dzieci otrzymały materiały edukacyjne przygotowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy oraz gadżety odblaskowe.

Jednocześnie pracownik delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz, przedstawił pracownikom  punktu przedszkolnego założenia programu „Bezpieczne osiedle" oraz cel sporządzenia ankiet odnośnie stanu bezpieczeństwa w Warszawie.

Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych i nie tylko Żoliborzan. Fot. BBiZK.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych i nie tylko Żoliborzan. Fot. BBiZK.