null

Debata o bezpieczeństwie Grochowa Południowego za nami

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 26 kwietnia br. w Klubie „Relax” przy ulicy Tarnowieckiej 13 odbyła się debata społeczna pn.: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

W debacie udział wzięli przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej m.st. Warszawy, Rady Dzielnicy oraz Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy. 

Mieszkańcy mogli poznać swojego dzielnicowego, zapoznać się z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianą profilaktyką.

Najważniejszym elementem spotkania była oczywiście dyskusja. Uczestnicy mogli podzielić się ze służbami oraz samorządem informacjami o swoich problemach, odczuciach, spostrzeżeniach i sugestiach. Wszystkie zagadnienia zostały odnotowane, a niektóre niezwłocznie przekazane do realizacji. Omówione zostały także kwestie monitoringu, oświetlenia oraz miejsc parkingowych.

Wszystkim przybyłym na spotkanie dziękujemy za aktywny udział i zachęcamy do dalszej współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Zobacz galerię (6 zdjęć)