null

Dni Białołęki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Kierownik Zespołu Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka, ubrany w służbową kamizelkę odblaskową, pokazuje mężczyźnie, kobiecie i dziecku materiały edukacyjne.

W sobotę, 4 września, pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka uczestniczyli w festynie pn. „Dni Białołęki 2021” zorganizowanym w Parku Henrykowskim.

Impreza kulturalno-artystyczna, z udziałem białołęckich organizacji pozarządowych, kilkunastu fundacji i stowarzyszeń przyciągnęła wielu mieszkańców Warszawy. Uczestnicy korzystali z rozmaitych animacji, warsztatów, gier i zabaw dla wszystkich, niezależnie od wieku. Czekały na nich ciekawe oferty: pokazy naukowe, animacje sportowe, warsztaty plastyczne i etnograficzne oraz porady zdrowotne, z punktem szczepień przeciwko COVID-19.

Stoisko Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków. Mieszkańcom wręczane były materiały edukacyjno-informacyjne i liczne gadżety m.in. zawieszki odblaskowe, ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Chłopczyk ogląda książeczki o pogodzie i kolorowanki na stoisku Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka.
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Kierownik Zespołu Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka, ubrany w czapeczkę z daszkiem i służbową odblaskową kamizelkę, wręcza dziecku książeczkę – kolorowankę.
Kobieta w białej koszulce zakłada chłopczykowi kamizelkę odblaskową. Chłopczyk patrzy głową w dół na ręce kobiety
Dziewczynka w okularach ogląda książeczki o pogodzie i kolorowanki na stoisku Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka.
Kobieta oraz mały chłopczyk oglądają książeczki o pogodzie i kolorowanki na stoisku Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka. Kobieta trzyma w rękach plan lekcji.
Kobieta w okularach zakłada chłopczykowi żółtą kamizelkę odblaskową przy namiocie ze stoiskiem Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka. Obok leżą na stoliku książeczki.
Kierownik Zespołu Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Białołęka, ubrany w służbową kamizelkę odblaskową, wręcza kobiecie i dwójce dziewczynek materiały edukacyjne.
Kierownika Zespołu Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Białołęka z panią Agnieszką Borowską, Mieszkanką Białołęki i Radną Miasta Stołecznego Warszawy. W tle namioty ze stoiskiem Białołęckiej Rady Seniorów oraz stoisko etnograficzne.