null

Dzień Edukacji Narodowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym Nr 4

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dyrektor Ewa Gawor złożyła życzenia wszystkim pracownikom Ośrodka
M. Sobociński. Dyrektor E. Gawor złożyła życzenia wszystkim pracownikom MOW Nr 4

Dnia 15 października razem z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym Nr 4 świętowaliśmy najważniejsze szkolne wydarzenie roku – Dzień Edukacji Narodowej.

W  tegorocznych obchodach wzięli udział: Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawa oraz Marek Kujawa, zastępca dyrektora. Ponadto w uroczystości uczestniczyli: Maria Walczuk, naczelnik Wydziału Kształcenia Specjalnego Biura Edukacji, jak również emerytowani oraz obecni pracownicy ośrodka.

Ewa Gawor podziękowała za zaproszenie i wyraziła podziw dla wychowanków placówki, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Trudno znaleźć słowa, aby w pełni podziękować nauczycielom, wychowawcom i pedagogom za ich pracę, poświęcenie i trud. Dlatego życzę wszystkim pracownikom oświaty wytrwałości w kształtowaniu umysłów młodych ludzi. - powiedziała dyrektor BBiZK.

W części artystycznej uczniowie pokazali specjalnie przygotowany na tę okazję film o historii Komisji Edukacji Narodowej i reformach króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Film został nagrany w Muzeum na Wyspie w Łazienkach Królewskich. Wychowankowie podziękowali również swoim opiekunom oraz wszystkim pracownikom MOW poprzez złożenie życzeń i wręczenie wyróżnień. Zwieńczeniem uroczystości był wykonany samodzielnie przez uczniów tort.

Dzięki inwencji wychowanków i pięknej oprawie uroczystości, Dzień Edukacji w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym przy ul. Dolnej 19 zostanie zapamiętany na długo.

Zobacz galerię (4 zdjęć)