Dzień otwarty "Miasteczka Ruchu Drogowego"

W sobotę, 21 października (w godzinach 9.30-14.30) w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”, zapraszamy najmłodszych mieszkańców Ursusa oraz Włoch wraz z rodzicami do „Miasteczka ruchu drogowego”, zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

Zajęcia obejmować będą:

- doskonalenie jazdy na rowerze,

- instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,

- złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Dla uczestników przewidziane są upominki!

Organizatorami są Kierownicy Zespołów Delegatur Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus i w Dzielnicy Włochy oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Serdecznie zapraszamy!