Dzień otwarty "Miasteczka Ruchu Drogowego"

Dzień otwarty „Miasteczka Ruchu Drogowego”. Fot. BBiZK

Serdecznie zapraszamy w dniu 21 sierpnia br. w godz. 10.00-14.00 na dzień otwarty „Miasteczka Ruchu Drogowego” w Dzielnicy Ursus na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14, przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

Podczas zajęć edukacyjnych odbędzie się instruktaż zasad poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami oraz możliwość doskonalenia techniki jazdy na rowerze. Będzie również okazja do złożenia egzaminu teoretycznego i praktycznego uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Organizatorzy:

Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus, Zespół Sportu i Rekreacji, Wydział Oświaty i Wychowania, jak również przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami.

Dzień otwarty „Miasteczka Ruchu Drogowego”. Fot. BBiZK