Dzień otwarty Miasteczka ruchu drogowego w Ursusie

W ramach realizowanego programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”, Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 14 oraz Kierownik Zespołu Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus zapraszają, w sobotę 15 października w godzinach 9.00 – 15.00, na dzień otwarty „Miasteczka ruchu drogowego” organizowanego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

Zajęcia, prowadzone przez pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, obejmować będą:

- doskonalenie jazdy na rowerze,

- instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,

- złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Załączniki: