Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie

BBiZK. Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie

W dniu 7 października br. odbył się Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie realizowany w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”.

W realizacji programu uczestniczyli przedstawiciele z Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus oraz Włochy, jak również z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Podczas zajęć odbył się instruktaż oraz zostały omówione zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami. Była również okazja do złożenia egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej.

Uczestnicy zajęć otrzymali opaski i kamizelki odblaskowe ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Kolejny dzień otwarty zaplanowany jest na 21 października. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie. Fot. BBiZK
Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie. Fot. BBiZK