Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie

Plakat Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego w Ursusie, który jest 11 czerwca 2022 roku w godzinach 9:30-13:00 przy ul. Gen.K.Sosnkowskiego 10.
Plakat - Dzień Otwarty Miasteczka Ruchu Drogowego

Zajęcia na Miasteczku Ruchu Drogowego ostatnią okazją przed wakacjami do złożenia egzaminu na kartę rowerową.

W ramach realizowanego programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”, w sobotę 11 czerwca w godzinach 9.30-13.00 odbędzie się dzień otwarty „Miasteczka ruchu drogowego” organizowany na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

Zajęcia prowadzone przez przedstawiciela Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji obejmować będą:

• doskonalenie jazdy na rowerze,
  • instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,
  • złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Na wydarzenie zapraszają: Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy w składzie: Burmistrz oraz Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ursus, Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.