Finał konkursu plastycznego: Straż Pożarna, Pogotowie i Policji -na ratunek

Finał konkursu plastycznego: Straż Pożarna, Pogotowie i Policji - na ratunek Fot. BBiZK

W Jednostce Ratunkowo-Gaśniczej nr 8, przy ulicy Majdańskiej 38/40 odbył się finał konkursu plastycznego pt. "Straż Pożarna, Pogotowie i Policja - na ratunek!".

Konkurs skierowany był do uczniów klas 0-III południowopraskich szkół i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich opiekunów. Łącznie do konkursu przystąpiło ponad 100 uczniów. Jury z wielkim trudem wybrało zwycięzców oraz zdecydowało się na wyróżnienie trzech prac.

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody,  natomiast pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i niespodzianki w postaci książeczek i odblasków.

Konkurs zorganizowany był przez policjantki Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII przy współudziale ze strażakami JRG nr 8 i pracownikami delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Praga-Południe. Patronat nad inicjatywą objął Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, który ufundował nagrody dla uczestników.