null

Informacje o utrudnieniach na monitorach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Na terenie m.st. Warszawy w dniach 11-14 września odbędzie się aż siedemnaście manifestacji zorganizowanych przez związki zawodowe i osoby prywatne. Należy liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia dotkną przede wszystkim mieszkańców, którzy będą mieli problemy z dotarciem do pracy, szkół i przedszkoli oraz powrotem do domów. Będziemy się starali je zminimalizować. Warszawiacy nie powinni być zakładnikami demonstrantów. – powiedziała prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz na dzisiejszej konferencji prasowej.

Na ekranach monitorów w komunikacji miejskiej zostaną umieszczone spoty z informacjami o trasie planowanych przemarszów, żeby mieszkańcy mogli zaplanować podróż innymi trasami.

Linie autobusowe i tramwajowe będą kierowane na trasy objazdowe (najbliższymi, równoległymi przejezdnymi ulicami). Informacje o wprowadzanych zmianach będą umieszczane na bieżąco na stronie i profilach społecznościowych ZTM. Będzie je można uzyskać także pod numerem 800 70 70 47.