Jesienne zajęcia w Miasteczku Ruchu Drogowego w Ursusie

Jesienne zajęcia w Miasteczku Ruchu Drogowego w Ursusie

Delegatury BBiZK w Dzielnicy Ursus i Włochy we współpracy z Komendą Stołeczną Policji, zorganizowały Dzień Otwarty w Miasteczku Ruchu Drogowego.

Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus oraz w Dzielnicy Włochy, Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji i zapraszają w sobotę 6 października w godzinach 9.30-13.30 na dzień otwarty „Miasteczka ruchu drogowego” organizowany na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

Zajęcia prowadzone przez funkcjonariusza Policji będą obejmować:

• doskonalenie jazdy na rowerze,
  • instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,
  • złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnej.