Jesienne zajęcia w Miasteczku Ruchu Drogowego w Ursusie

Jesienne zajęcia w Miasteczku Ruchu Drogowego w Ursusie

Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Ursusie we współpracy z Delegaturą BBiZK we Włochach oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego zorganizuje Dzień Otwarty w Miasteczku Ruchu Drogowego.

Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus i Włochy oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zapraszają w sobotę 20 października w godzinach 9.30-13.30 na dzień otwarty „Miasteczka ruchu drogowego” organizowany na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

Zajęcia prowadzone przez przedstawiciela Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego obejmować będą:

- doskonalenie jazdy na rowerze,instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,

-złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

- złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnej.

Jesienne zajęcia na Miasteczku Ruchu Drogowego w Ursusie