null

Koniec wakacji, koniec "Lata w mieście"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Piknik
A. Podgrudna

Piknik „Bądź bezpieczny w mieście” zakończył tegoroczną akcję „Lato w mieście”. Na imprezie sprzęt prezentowały służby mundurowe. Największym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się pojazdy policji, w tym poduszkowiec.

Dzisiejszy finał składał się z kilku elementów począwszy od turnieju piłkarskiego po pokazy sprzętu specjalistycznego. W trakcie wakacji dzieci miały wiele atrakcji, że wymienię np. Górkę Szczęśliwicką czy kolejkę grawitacyjną. Z naszych danych wynika, że z programu skorzystała podobna liczba dzieci jak w roku ubiegłym. To nas cieszy, bo znaczy, że akcja jest potrzebna – podkreślił Janusz Samel, zastępca dyrektora Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy.

W trakcie pikniku wiele z dzieci chciało spróbować swoich sił w strącaniu plakietek za pomocą silnego strumienia wody, a także uczestniczyć w wielu grach jakie były dostępne na 23 stanowiskach.

Imprezę przygotował Urząd m.st. Warszawy. Patronat medialny nad tegoroczna akcją „Lato w mieście” objęli Super Express, Radio ESKA, TVP Warszawa.