null

Konkurs plastyczny pn. „Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły” rozstrzygnięty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Pamiątkowe zdjęcie nagrodzonej dziewczynki w ramach konkursu "Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły", z policjantami i przedstawicielem Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Konkurs plastyczny pn. „Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły”, skierowany był do klas 0 w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz klas pierwszych.

Organizatorem konkursu, do którego zgłosiło się 61 dzieci, była Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Południe wspólnie z Komendą Rejonową Policji Warszawa VII, a Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy objął to go patronatem.

Wybór laureatów był trudnym wyzwaniem dla komisji konkursowej. Zgodnie z regulaminem nagrodzono trzy pierwsze miejsca w grupie dzieci uczęszczających do „zerówek” w szkołach podstawowych i przedszkolach oraz trzy pierwsze miejsca wśród uczniów klas pierwszych.

W dniu 21 czerwca br. laureatom wręczono dyplomy i nagrody w placówkach oświatowych, a wszystkim uczestnikom konkursu przekazano dyplomy i kamizelki odblaskowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie, laureatom gratulujemy zdolności plastycznych i wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Wszystkim dzieciom życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku!

Komisja konkursowa oglądająca prace "Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły"
Zobacz galerię (16 zdjęć)
Wręczenie dziewczynkom nagród przez policjantów i przedstawiciela Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w ramach konkursu "Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły".
Wręczenie nagrody dziewczynce w ramach konkursu "Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły", przez policjantów i przedstawiciela Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.
Pamiątkowe zdjęcie nagrodzonego chłopca w ramach konkursu "Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły", z policjantami i przedstawicielem Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.
Pamiątkowe zdjęcie nagrodzonej dziewczynki w ramach konkursu "Bezpieczna droga pierwszaka do szkoły", z policjantami i przedstawicielem Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.