null

„Lato w mieście” we Włochach rozpoczęte!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 8 lipca br. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 przy ul. Malowniczej 31 we Włochach odbyły się spotkania dla dzieci biorących udział w akcji „Lato w mieście”.

W spotkaniach zorganizowanych przez Zespół Prewencji Kryminalnej KRP Warszawa III uczestniczył przedstawiciel delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Włochy.

W trakcie spotkań funkcjonariuszka Policji przypominały dzieciom o zasadach zachowania się nad wodą, w tym korzystania z kąpielisk strzeżonych oraz właściwym zachowaniu się na basenie.  Ponadto przypomniano dzieciom numery alarmowe oraz zasady prawidłowego przekazywania informacji o zdarzeniu, gdyby dzwoniły na numer alarmowy 112.

Przedstawiciel Delegatury BBiZK wręczył dzieciom komiksy pt. „Kapitan Wyderka” i  „Weathermanem”, po czym omówił ich zawartość oraz sposób korzystania z tych komiksów. Przekazał także dzieciom opaski oraz przywieszki odblaskowe ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy.