O bezpieczeństwie na Targówku i Pradze-Północ

We wtorek i środę (16 i 17 kwietnia) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkania poświęcone bezpieczeństwu w dwu prawobrzeżnych dzielnicach Warszawy – Targówku i Pradze-Północ.

Debata z mieszkańcami Targówka będzie miała miejsce w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20, (wtorek, 16.04).

Wezmą w niej udział: Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, Wicewojewoda Mazowiecki Dariusz Piątek, Burmistrz Dzielnicy Sławomir Antonik, Zastępca Dyrektora BBiZK Mirosław Szymanek oraz Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Mirosław Schossler, Komendant Straży Miejskiej Zbigniew Leszczyński.

Debata z mieszkańcami Pragi-Północ odbędzie się w Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 59 (aula w budynku C) (środa, 17.04).

W spotkaniu będą uczestniczyć: Wicewojewoda Mazowiecki Dariusz Piątek, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Jacek Wojciechowicz, Zastępca Dyrektora BBiZK Marek Kujawa, Burmistrz Dzielnicy Piotr Zalewski, Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Mirosław Schossler oraz Komendant Straży Miejskiej Zbigniew Leszczyński.

Powyższe debaty nt. bezpieczeństwa w Warszawie to kolejne spotkania z mieszkańcami. Do tej pory odbyło się ich pięć: na Bemowie, Woli, Bielanach, Żoliborzu i Białołęce.

Załączniki: