null

Piknik rodzinny na Targówku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Przedszkolak ubierający policyjny kask i tarczę ochroną na rodzinnym pikniku.
Przedszkolaki na piknikowej strefie bezpieczeństwa. Fot. BBiZK

W dniu 16 września br. przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa - Targówek wzięli udział w pikniku rodzinnym w Przedszkolu nr 123 "Ocean Marzeń" przy ul. Syrokomli 26.

Piknik zorganizowany na terenie przedszkola był rodzinny i miał zacieśniać więzi społeczne między przedszkolami, rodzicami i opiekunami. Nie mogło jednak zabraknąć miejsca na strefę bezpieczeństwa i poszerzania wiedzy na jego temat.

Atrakcją spotkania była możliwość obejrzenia radiowozu policyjnego, włączenia sygnały świetlnego i dźwiękowego, a także zapoznanie się z elementami umundurowania policjanta oraz jego przymierzenie, co wywołało wielką radość wśród przedszkolaków.

W wspomnianej strefie rodzice razem z dziećmi rozwiązywali zagadki na temat bezpieczeństwa. Nagrodą w konkursie były upominki ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego m.st. Warszawy.

Policjanta pokazująca przedszkolakowi prezenty ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Przedstawicielka Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy przy strefie bezpieczeństwa na rodzinnym pikniku.