Piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 112

Stoisko Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy w Dzielnicy Białołęka. Fot. BBiZK

Z okazji 25-lecia Szkoły Podstawowej nr 112 im. Marii Kownackiej przy ulicy Zaułek 34 zorganizowano piknik rodzinny.

27 maja 2022 r. pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy w Dzielnicy Białołęka wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 112 przy ulicy Zaułek 34 z okazji jubileuszu 25-lecia tej placówki.

Na pikniku uczniowie przedstawili m.in. małe formy teatralne, odbyły się zawody sportowe, gry i zabawy logiczne oraz wiele innych atrakcji.

Na stoisku Delegatury BBiZK prezentowane były materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa dziecka w postaci książeczek, komiksów, kolorowanek, rebusów i krzyżówek. Nasze stoisko cieszyło się dużą frekwencją i żywym zainteresowaniem uczestników pikniku zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzieci nagradzane były upominkami takimi jak odblaski, kolorowanki „Pomagam bo umiem”, „Kapitan Wyderka”, kamizelki ochronne i gadżety ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Delegatura BBiZK, na prośbę Dyrekcji szkoły, zapewniła obecność służb mundurowych – Policji, Straży Miejskiej i Państwowej Straży Pożarnej, które były atrakcją imprezy.