null

Policyjne radiowozy w przedszkolu na Bemowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Spotkanie edukacyjne dla przedszkolaków | Autor: BBiZK

Edukacja dzieci jest nam szczególnie bliska, dlatego wraz z policjantami spotykaliśmy się z przedszkolakami, aby porozmawiać o ich bezpieczeństwie.

30 listopada 2022 r. w Przedszkolu nr 389 przy ul. Szadkowskiego 3 we współpracy z dyrekcją placówki i Komisariatem Policji Warszawa Bemowo odbyło się spotkanie dzieci z policjantami pełniącymi służbę na terenie Bemowa. Prowadzącym spotkanie z ramienia Komisariatu Policji Warszawa Bemowo był st. asp. Marcin Pasjak.

Policjanci opowiedzieli o swojej pracy i zaprezentowali dwa oznakowane radiowozy, do których dzieci mogły wsiadać i oglądać z bliska ich wyposażenie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały policyjne auta. Pracownik delegatury BBiZK w Dzielnicy Bemowo zwrócił uwagę przedszkolakom, jak ważne jest noszenie odblasków, dzięki czemu są bardziej widoczne na drodze, zwiększając swoje bezpieczeństwo.

W spotkaniach wzięło udział w 30 dzieci, które od Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy otrzymały odblaski, a placówce przekazano kamizelki odblaskowe ufundowane przez władze Dzielnicy Bemowo.

Zobacz galerię (3 zdjęć)