null

Przedszkolaki na Stegnach poznają zasady bezpieczeństwa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Przedstawiciel delegatury BBiZK z grupą przedszkolaków.
Przedstawiciel delegatury BBiZK z grupą przedszkolaków. Fot. BBiZK

Przedstawiciel Delegatury BBiZK w Dzielnicy Mokotów przeprowadził spotkanie z przedszkolakami poświęcone realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne dziecko w domu, szkole i na ulicy”.

22 czerwca br. z inicjatywy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Mokotów w Przedszkolu nr 325 przy ul. Kaspijskiej 5, odbyło się spotkanie poświęcone realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne dziecko w domu, szkole i na ulicy”.

Przedstawiono przedszkolakom zasady bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania dzieci, w drodze do przedszkola, podczas zajęć szkolnych oraz w drodze do domu po zajęciach.

Podczas rozmowy przedszkolaki czynnie uczestniczyły w dyskusji i dzieliły się informacjami w jaki sposób reagują na niebezpieczną sytuację w ich otoczeniu oraz jak zachowują się podczas prowadzonych zajęć przedszkolnych.

Następnie dzieciom wręczono kolorowanki „Pomagam, bo umiem” oraz drobne gadżety od Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy. Po wręczeniu upominków przedszkolaki wraz z opiekunką podziękowały za przeprowadzone spotkanie oraz na zakończenie odbyło się małe przedstawienie animacyjne.

W spotkaniu wzięło udział około 50 przedszkolaków.

Gorącą dyskusja przedszkolaków na temat bezpiecznych zachowań.
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Przedszkolaki słuchają prelekcji na temat bezpiecznych zachowań.
Przedstawienie animacyjne grupy przedszkolaków.
Przedstawienie animacyjne grupy przedszkolaków.
Wręczanie przedszkolakom kolorowanek - Pomagam, bo umiem.
Wręczanie przedszkolakom drobnych gadżetów.
Upominki dla przedszkolaków.
Radosne przedszkolaki po otrzymaniu drobnych upominków.