null

Przedszkolaki odwiedziły białołęcką Policję

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Pracownik Delegatury pokazuje przedszkolakom zebranym na sali odpraw breloczki odblaskowe, obok stoi funkcjonariuszka Policji.
Wizyta dzieci z Przedszkola Lula w Komisariacie Policji Warszawa Białołęka. Fot. BBiZK

Pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy w dzielnicy Białołęka wzięli udział w spotkaniu z dziećmi z Przedszkola Lula przy ulicy Antalla 4, które odbyło się w Komisariacie Policji Warszawa Białołęka.

Tematem spotkania było, między innymi, bezpieczeństwo dziecka na jezdni, jazda rowerkiem i bezpieczne zachowanie, gdy dziecko pozostało samo w domu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia służbowego policjanta oraz radiowozu. Dzieci zwiedziły również Komisariat.

Po spotkaniu, pracownik Delegatury wręczył dzieciom książeczki kolorowanki pt. „Bezpieczne Dzieci” oraz światełka odblaskowe ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządząnia Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Ppracownik Delegatury przekazuje dzieciom informację o książeczce – kolorowance pt. „Bezpieczne Dzieci”, a obok na stoliku leżą przygotowane dla dzieci książeczki.