null

Przedszkolaki z Mokotowa grają w piłkę

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wręczanie nagród przedszkolakom.

W Szkole Podstawowej nr 191 odbyła się pogadanka dotyczącą bezpiecznych zachowań w drodze do przedszkola, podczas zajęć lekcyjnych oraz w drodze do domu.

W dniu 22.06.2021 roku w Szkole Podstawowej nr 191 przy ul. Gruszczyńskiego 12 przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Mokotów w ramach działania grupy osiedlowej „Służewiec Południowy” wraz z przedstawicielką Centrum Nowoczesnej Edukacji przeprowadzili pogadankę dotyczącą bezpiecznych zachowań w drodze do przedszkola, podczas zajęć lekcyjnych oraz w drodze do domu.

Następnie odbyły się zajęcia sportowe dla przedszkolaków. W zajęciach, jako kibice, uczestniczyli opiekunowie i rodzice swoich pociech.

Po zajęciach sportowych organizatorzy wręczyli przedszkolakom upominki i gadżety ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. 

Po wręczeniu upominków przedszkolaki pełne radosnego uśmiechu wraz z rodzicami podziękowali za nagrody i zorganizowanie wspaniałej zabawy sportowej.

 Przywitanie rodziców i dzieci na hali sportowej przez organizatorów zabawy.
Zobacz galerię (5 zdjęć)
Rozgrzewka przedszkolaków przed meczem.
Przedszkolaki uczestniczące w zajęciach sportowych.
Upominki i gadżety dla przedszkolaków.
Dekoracja Mistrzów zawodów sportowych.