null

Spotkanie w przedszkolu na Bemowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
BBiZK. Spotkanie w przedszkolu na Bemowie
BBiZK. Spotkanie w przedszkolu na Bemowie

W dniu 20 kwietnia odbyło się spotkanie w Przedszkolu nr 371 na Bemowie.

Przedstawiciele delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Bemowo oraz Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV poprowadzili pogadankę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po chodniku dla pieszych, prawidłowego przechodzenia na druga stronę jezdni, bezpieczeństwa na drodze rowerowej, właściwego zachowania się na przystanku komunikacji miejskiej, zasad bezpiecznego korzystania ze środków komunikacji publicznej, itp.

To wyjątkowe pod względem atmosfery, zaangażowania dzieci i personelu spotkanie było doskonałą okazją do nauki o zasadach bezpiecznego zachowania, jakie na zaproszenie delegatury BBiZK w dzielnicy Bemowo poprowadził przedstawiciel KRP Warszawa IV.

Podczas spotkania dzieci odpowiadały na pytania, poznawały zasady dbania o własne bezpieczeństwo, słuchały rad i malowały obrazki, aby utrwalić i zapamiętać bardzo ważne dla nich informacje dotyczące bezpieczeństwa.  

Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały książeczki pn. „Bezpieczne dzieci” oraz odblaski, ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Spotkanie w przedszkolu na Bemowie. Fot. BBiZK
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Spotkanie w przedszkolu na Bemowie. Fot. BBiZK
Spotkanie w przedszkolu na Bemowie. Fot. BBiZK