null

Spotkanie z Białołęcką Radą Seniorów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Spotkanie z Radą Seniorów na terenie dzielnicy Białołęka. Foto. BBiZK
Spotkanie z Radą Seniorów na terenie dzielnicy Białołęka. Foto. BBiZK

W dniu 7 maja br. przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka wzięli udział w spotkaniu z Białołęcką Radą Seniorów, które odbyło się w siedzibie Urzędu Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. W spotkaniu uczestniczyli również Komendant Komisariatu Policji Warszawa Białołęka wraz z Zastępcą oraz dzielnicowym.

Podczas spotkania Komendant przypomniał seniorom zagrożenia na jakie narażone są osoby starsze. Omówione zostały  z uczestnikami metody jakie są stosowane przez przestępców mające na celu kradzież, oszustwo i wyłudzenie pieniędzy. Wyjaśniono również jak postępować by ustrzec się od przestępczości. Seniorzy w trakcie spotkania chętnie zadawali pytania dotyczące ich bezpieczeństwa.

Na zakończenie przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego przedstawił założenia programu Bezpieczne Osiedle oraz omówił działania Delegatury, które zostały zrealizowane na podstawie przekazanych na spotkaniach Grup Osiedlowych zgłoszeń.

Spotkanie z Radą Seniorów w dzielnicy Białołęka. Foto. BBiZK