null

Spotkanie z mieszkańcami w klubie "Promyk" na Żoliborzu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
BBiZK. Spotkanie z mieszkańcami w klubie „Promyk
BBiZK. Spotkanie z mieszkańcami w klubie „Promyk" na Żoliborzu

W dniu 17 października 2017 r. z inicjatywy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz w klubie seniora „Promyk" odbyło się spotkanie z mieszkańcami osiedla przy ul. Kazimierza Promyk.

W spotkaniu dotyczącym zagadnień związanych z bezpieczeństwem publicznym, uczestniczyli mieszkańcy i przedstawiciele Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz, funkcjonariusze V Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy oraz przedstawiciele administracji spółdzielni mieszkaniowej „Żoliborz Centralny”.

Podczas spotkania funkcjonariusze przekazali informacje dotyczące wydarzeń odnotowanych w latach 2016-2017 w rejonie osiedla przy ul. Kazimierza Promyka i przedstawili sposoby postępowania w przypadku zagrożenia. Poruszona została również problematyka wyłudzeń pieniędzy metodami na „wnuczka" i „policjanta" oraz przedstawiono metody ochrony przed oszustami.

Mieszkańcy uczestniczący w spotkaniu przekazali funkcjonariuszom oraz pracownikom administracji osiedla swoje zastrzeżenia, co do stanu infrastruktury osiedla związanej z ich osobistym bezpieczeństwem oraz wskazali miejsca, w których potrzebna jest interwencja służb.

W trakcie spotkania pracownicy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz przedstawili założenia programu „Bezpieczne osiedle" oraz cel sporządzenia ankiet dotyczących stanu bezpieczeństwa w Warszawie.

Spotkanie z mieszkańcami w klubie „Promyk" na Żoliborzu. Fot. BBiZK
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Spotkanie z mieszkańcami w klubie „Promyk" na Żoliborzu. Fot. BBiZK