null

Spotkanie z Mikołajem na Bemowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Spotkanie z Mikołajem na Bemowie Fot. BBiZK
Spotkanie z Mikołajem na Bemowie Fot. BBiZK

7 grudnia w Osiedlowym Klubie Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Jelonki” przy ul. Sucharskiego odbyły się mikołajki dla dzieci i dorosłych połączone z pogadanką na temat bezpieczeństwa.

Wizyta Mikołaja zawsze budzi wielkie emocje bez względu na wiek. Przy tej wyjątkowej okazji odbyła się lekcja edukacyjna o bezpieczeństwie dla najmłodszych oraz pogadanka skierowana do pozostałych uczestników. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Bemowo oraz Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

Szereg rad na temat bezpiecznych zasad zachowania, przekazał zebranym policjant. Okres przedświątecznych zakupów, gorączka poszukiwania prezentów i okazjonalnych promocji to żniwo dla oszustów, złodziei i naciągaczy. Najmłodsi uczestnicy mogli w tym czasie wziąć udział w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa i porządku publicznego przygotowanym przez pracowników delegatury oraz Policję.

Zebranym mieszkańcom przekazano zaproszenie do udziału w spotkaniach Grupy Osiedlowej działającej na terenie SM „Jelonki” oraz przedstawiono informacje na temat programu „Bezpieczne osiedle”.

Na koniec nie zabrakło prezentów, które przyniósł Mikołaj, ale również dostarczyło Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy. Na wszystkich czekały upominki, a na zaangażowanych w zabawę konkursową nagrody dodatkowe.

Spotkanie z Mikołajem na Bemowie Fot. BBiZK
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Spotkanie z Mikołajem na Bemowie Fot. BBiZK