null

Spotkanie z seniorami na Żoliborzu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
BBiZK. Spotkanie z seniorami na Żoliborzu.
BBiZK. Spotkanie z seniorami na Żoliborzu.

W dniu 7 czerwca 2017 r. z inicjatywy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz w budynku Domu Pielgrzyma „Amicus" przy ul. Hozjusza 2 w ramach zajęć prowadzonych przez I Żoliborski Uniwersytet III wieku odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa seniorów.

W spotkaniu uczestniczyli Kierownik i pracownicy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz, Komendant Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz mł. insp. Jarosław  Jęczewski, jego zastępca kom. Adam Tomaszewski oraz policjanci dzielnicowi. W trakcie spotkania  funkcjonariusze przekazali informacje dotyczące bezpieczeństwa seniorów, sposobów postępowania w przypadku zagrożenia oraz skutecznych metod obrony przed oszustami. Ponadto wskazali, jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

Uczestniczący w spotkaniu seniorzy przekazali policjantom swoje spostrzeżenia odnośnie ich osobistego bezpieczeństwa oraz podzielili się swoimi doświadczeniami życiowymi.

Podczas spotkania pracownicy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz wręczyli zebranym ulotki informacyjne dotyczące kampanii „Babciu, to nie Twój wnuczek … Bądź ostrożna”.

Spotkanie z seniorami na Żoliborzu. fot. BBiZK.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Spotkanie z seniorami na Żoliborzu. fot. BBiZK.