null

Wizyta personelu dyplomatycznego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Przedstawiciele placówek współpracujących z Ambasadą Kanady siedząc na krzesłach słuchają Zastępcy Dyrektora i przedstawiciela Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. W tle na dwóch monitorach obrazy z kamer monitoringu miejskiego.

Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy odwiedzili przedstawiciele personelu dyplomatycznego z placówek współpracujących z Ambasadą Kanady.

Podczas spotkania przedstawiciel Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego omówił organizację pracy Centrum Bezpieczeństwa m.st. Warszawy, w szczególności zasady zarzadzania informacją (będącą źródłem wspólnej wiedzy dla koordynatorów służb ratowniczych, porządkowych oraz miejskich) w ramach Zintegrowanego Stanowiska Koordynacji i Reagowania.

Szczególne zainteresowanie wzbudził nowoczesny monitoring miejski oraz możliwości pozyskiwania, na bieżąco, różnych informacji o mieście i jego funkcjonowaniu. Goście zainteresowani byli także Centrum Powiadamiania Ratunkowego – jedynym CPR w Polsce zorganizowanym przez samorząd.

Wizyta była cennym doświadczeniem w obszarze związanym z zarządzaniem bezpieczeństwem w mieście podczas zgromadzeń, imprez masowych i zdarzeń kryzysowych.

Po lewej stronie na krzesłach siedzi trzech przedstawicieli delegacji współpracującej z Ambasada Kanady, Po prawej stronie stoi bokiem Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wraz ze swoim zastępcą. W tle trzy monitory na których widać obrazy z kamer monitoringu miejskiego i prezentację.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Przedstawiciele placówek współpracujących z Ambasadą Kanady siedząc na krzesłach słuchają stojącego przedstawiciela Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. W tle na trzech monitorach obrazy z kamer monitoringu miejskiego oraz prezentacja.
Przedstawiciele placówek współpracujących z Ambasadą Kanady siedząc na krzesłach słuchają stojącego Zastępcę Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. W tle na monitorze obrazy z kamer monitoringu miejskiego.
Zdjęcie grupowe przedstawicieli placówek współpracujących z Ambasadą Kanady oraz Zastępcy Dyrektora i przedstawiciela Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.