null

Wizyta studyjna korespondentów zagranicznych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wizyta studyjna dziennikarzy zagranicznych akredytowanych w Berlinie

W dniu 21 marca 2012 r. w Centrum Bezpieczeństwa m.st. Warszawy przy ul. Młynarskiej 43/45, odbyło się spotkanie z korespondentami zagranicznymi akredytowanymi w Berlinie, którzy przyjechali do Warszawy w celu zapoznania się z przygotowaniami Warszawy do Turnieju Finałowego UEFA EURO 2012 TM.

Podczas spotkania dziennikarze zapoznali się ze stanem przygotowań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa, zabezpieczenia medycznego oraz organizacji transportu na terenie Miastaprzedstawili Dyrektorzy Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Biura Polityki Zdrowotnej oraz Biura Drogownictwa i Komunikacji.

Goście zwiedzili również Zintegrowane Stanowisko Koordynacji i Reagowania, którego działanie przełoży się na jeszcze lepszą współpracę między służbami ratunkowymi i porządkowymi oraz pozwoli na skrócenie czasu reakcji na różnego typu wydarzenia.

Spotkanie przeprowadzone zostało w ramach wizyty studyjnej organizowanej przez Polską Agencję Prasową S.A. na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz galerię (2 zdjęć)