null

XX Integracyjny Rajd Rowerowy i Piknik w Parku Górczewska

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Pracownik Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bemowo przy stoisku promocyjnym, w tle funkcjonariuszka Straży Miejskiej.
Uczestnicy pikniku na Bemowie. Fot. BBiZK

W sobotę 17 września br. w Parku Górczewska przedstawiciele Delegatury Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bemowo wraz ze strażnikami z Wydziału Profilaktyki Straży Miejskiej m.st. Warszawy mieli przyjemność uczestniczyć w jubileuszowym XX Integracyjnym Rajdzie Rowerowym i Pikniku w Parku Górczewska.

Mimo iż wrześniowa pogoda nie rozpieszczała, stoisko Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Straży Miejskiej niezmiennie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bemowianie mogli spróbować swoich sił w „kole fortuny” i otrzymać losowe pytanie dotyczące wiedzy o bezpieczeństwie. Nie było łatwo! Z kolei na najmłodszych uczestników pikniku czekały kolorowanki, krzyżówki i quizy.

Jednak największe emocje wśród dzieci wzbudziły nagrody ufundowane przed Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego – książeczki edukacyjne, odblaskowe zawieszki, opaski i wiele innych.

Uczestniczy pikniku przed stoiskiem promocyjnym Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bemowo i Straży Miejskiej. Po lewej stronie koło fortuny.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Pracownik Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bemowo przy stoisku promocyjnym.
Dziewczynka kolorująca kolorowankę. W tle pracownik Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz funkcjonariuszka Straży Miejskiej.
Zdjęcie grupowe - uczestnicy pikniku.