Zapraszamy na dzień otwarty w "Miasteczku ruchu drogowego" w Ursusie

W sobotę, 13 maja (w godzinach 9.30-14.30) w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”, zapraszamy najmłodszych mieszkańców Ursusa wraz z rodzicami do „Miasteczka ruchu drogowego”, zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

W trakcie dnia otwartego zajęcia prowadzić będzie pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Zajęcia obejmować będą:

- doskonalenie jazdy na rowerze,

- instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,

- złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).

Organizatorzy: Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie oraz Szkoła Podstawowa nr 14.

Wstęp wolny.

Zaproszenie na dzień otwarty w „Miasteczku ruchu drogowego"

Załączniki: