• Artykuł

  Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy odwiedzili przedstawiciele personelu dyplomatycznego z placówek współpracujących z Ambasadą Kanady.

 • Artykuł

  W minioną sobotę odbyły się dni otwarte Miasteczka Ruchu Drogowego zorganizowane przez Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicach Ursus i Włochy przy współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

 • Artykuł

  W niedzielę, 19 września, pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek uczestniczyli w pikniku pn. „Poznajemy Targówek” zorganizowanym w Parku Bródnowskim.

 • Artykuł

  Jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię? Jak poruszać się, gdy nie ma chodnika? W lewo, czy w prawo - w którą stronę w pierwszej kolejności patrzeć przechodząc przez przejście dla pieszych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 217 w Rembertowie.

 • Artykuł

  Przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego z Dzielnicy Ursus wraz z policjantką z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III spotkali się z dziećmi z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 382 przy ulicy Konińskiej, aby wspólnie porozmawiać o bezpieczeństwie - zwłaszcza podczas drogi do szkoły.

 • Artykuł

  W dniu 10 września 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 360 przeprowadzono ćwiczenia ewakuacji na wypadek wystąpienia zagrożenia.

 • Artykuł

  W dniu 16 września 2021 roku przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek wzięli udział w dwóch praktycznych sprawdzeniach organizacji oraz warunków ewakuacji z udziałem uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka przy ul. Remiszewskiej 40 w Warszawie. Przeprowadzone ćwiczenia utrwaliły wiedzę na temat ewakuacji szkoły w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej i pozwoliły w...

 • Artykuł

  W dniu 17 września 2021 r. Główny Inspektor Ochrony Środowiska wydał powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia średniorocznego poziomu dopuszczalnego dla dwutlenku azotu w powietrzu na terenie miasta Warszawa (w rejonie al. Niepodległości).

 • Artykuł

  Dom to miejsce kojarzące się z ciepłem, spokojem i bezpieczeństwem. Znamy wszystkie „kąty”, czujemy się swobodnie. Musimy jednak pamiętać, że również w domu może dojść do wypadku.

 • Artykuł

  Przedstawiciele wolskiej delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzenia Kryzysowego wzięli udział w debacie społecznej zorganizowanej przez Komendę Rejonową Policji Warszawa IV w Miejscu Aktywności Lokalnej „Kotłownia” przy ul. Olbrachta 9.

 • Artykuł

  Przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek zorganizowali dla pracowników Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 • Artykuł

  Przedstawiciele Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wspólnie z funkcjonariuszami Policji z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz Wydziału Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa V odwiedzili we wrześniu podopiecznych dwóch Ośrodków Wsparcia dla Seniorów bielańskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 • Artykuł

  W dniu 14 września 2021 r. w Pałacu Ślubów Plac Zamkowy 6 w Warszawie Pan Włodzimierz Karpiński Sekretarz m.st. Warszawy wręczył okolicznościowe dyplomy dla 19 wyróżnionych policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji nagrodą pieniężną przyznaną przez Prezydenta m.st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego.

 • Artykuł

  W sobotę, 18 września (w godzinach 9:30-13:30) zapraszamy najmłodszych mieszkańców Ursusa oraz Włoch wraz z rodzicami do „Miasteczka Ruchu Drogowego”, zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

 • Artykuł

  Środa, 8 września była dniem pełnym wrażeń dla przedszkolaków z niepublicznego przedszkola Kids Collage przy ul. Akwarelowej 22.

 • Artykuł

  W dniu 7 września 2021 r. pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola wraz z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji zorganizowali spotkanie z mieszkańcami w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” przy ul. Nowolipie 25B.

 • Artykuł

  W sobotę, 4 września, pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka uczestniczyli w festynie pn. „Dni Białołęki 2021” zorganizowanym w Parku Henrykowskim.

 • Artykuł

  Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy gościło delegację Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego, w składzie: Dowódcy Wojsk Inżynieryjnych Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego, gen. Emada Khamaysehego, col Ahmada Al-Mawjdeha oraz towarzyszącego im gen. w st. spocz. Wiesława Leśniakiewicza. Spotkanie zorganizowane zostało na prośbę Międzynarodowego Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego w Warszawie. Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego,...

 • Artykuł

  31 sierpnia br. w kinie "Wisła" odbyło się inauguracyjne spotkanie z dziećmi w ramach cyklu związanego z bezpiecznym zachowaniem się dzieci w drodze do szkoły. Zostało ono zorganizowane wspólnie przez Komendę Rejonową Policji Warszawa V oraz Żoliborską Delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy.

 • Artykuł

  To już kolejny raz policja ostrzega, przypomina i zwraca uwagę wolskich seniorów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.