• Artykuł

  W dniu 6 listopada br. odbyło się spotkanie Komisji Społecznej Rady Osiedla z mieszkańcami, którego tematem było bezpieczeństwo na osiedlu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Żoliborz, Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz oraz V Oddziału Terenowego Straży.

 • Artykuł

  6 listopada br. pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Północ wraz z funkcjonariuszem Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI spotkali się z seniorami z terenu Dzielnicy Praga-Północ, żeby porozmawiać o ich bezpieczeństwie w życiu codziennym. Spotkanie odbyło się w auli Wyższej Szkoły Menedżerskiej przy ul. Kawęczyńskiej 36 w Warszawie.

 • Artykuł

  W niedzielę i poniedziałek, 10 i 11 listopada, zaplanowano wiele zgromadzeń i przemarszów, związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Będzie dużo zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Pasażerów, szczególnie w poniedziałek, 11 listopada, zachęcamy do korzystania z metra i kolei.

 • Artykuł

  W dniu 6 listopada br. pracownicy Delegatury BBiZK wraz z dziećmi z Przedszkola nr 198 z oddziałami integracyjnymi „Bajeczne Przedszkole” gościli w Komisariacie Policji przy ul. Umińskiego.

 • Artykuł

  W dniu 5 listopada br. w ramach prowadzonych zajęć profilaktycznych skierowanych do najmłodszych funkcjonariuszka Wydziału Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KRP Warszawa V oraz przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Żoliborz odwiedzili dzieci z niepublicznego przedszkola Francusko - Polskiego na Żoliborzu.

 • Artykuł

  W dniu 5 listopada br., w Domu Kultury "Kadr" przy ul. Wincentego Rzymowskiego 32, odbyło się uroczyste spotkanie z dziećmi biorącymi udział w konkursie plastycznym nt. "Bezpieczny Przedszkolak”.

 • Artykuł

  W ramach programu „Bezpieczne osiedle”, w dniu 6 listopada 2019 roku w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Wilanów odbyła się debata z mieszkańcami „Powsina”. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo i porządek w rejonie miejsca zamieszkania.

 • Artykuł

  W dniu 6 listopada w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy odbyło się spotkanie przedstawicieli Delegatury BBiZK w Dzielnicy Włochy i Zespołu Profilaktyki Komendy Rejonowej Policji Warszawa III z seniorami.

 • Artykuł

  14 października br. pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Białołęka zorganizowali wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej spotkanie w Centrum Aktywności Seniora przy ulicy Porajów.

 • Artykuł

  29 października br. z inicjatywy Komisariatu Policji Warszawa Wilanów i Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Mokotów oraz II Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m. st. Warszawy odbyła się debata z mieszkańcami i przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedla Arbuzowa. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu i porządkowi publicznemu.

 • Artykuł

  29 października br. przeprowadzono próbną ewakuację w Szkole Podstawowej Nr 114 przy ul. Remiszewskiej.

 • Artykuł

  29 października br. pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Białołęka wzięli udział w treningu procedury ewakuacyjnej przeprowadzonej w Szkole Podstawowej nr 369 przy ul. Ostródzkiej 175.

 • Artykuł

  28 października br. dzieci z Przedszkola nr 73 „Bajeczka” mieszczącego się przy ul. Sygietyńskiego uczestniczyły w spotkaniu, którego tematem były zasady zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Artykuł

  Czy zapalony olej da się ugasić wodą? Dlaczego nie można bawić się zapałkami? Czy uszkodzony przewód może być źródłem pożaru? – między innymi na takie pytania odpowiedzi poznały dzieci uczestniczące w premierze filmu pt.: „Mobilny Symulator Zagrożeń Pożarowych – naucz się zapobiegać!”

 • Artykuł

  Pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzielnicy Białołęka zorganizowali w Centrum Aktywności Seniora przy ul. Porajów 14 spotkanie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej.

 • Artykuł

  25 października br. pracownik delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Ochota wraz z policjantką z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, przeprowadzili zajęcia z dziećmi z Przedszkola nr 101 ul. Chotomowskiej 3.

 • Artykuł

  23 października br. w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką” przy ul. Mozarta 1 pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zrządzania Kryzysowego w Dzielnicy Mokotów oraz Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką„ zorganizowali spotkanie na którym przedstawiciele Biura Administracji i Spraw Obywatelskich oraz Wydziału Kontaktów z Mieszkańcami zaprezentowali w jaki sposób funkcjonuje Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115.

 • Artykuł

  W ramach rządowego programu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ” funkcjonariusze Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV zorganizowali debatę społeczną, w której uczestniczyli pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola.

 • Artykuł

  23 października Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Targówek zorganizowała w ramach projektu Wszechnicy Edukacyjnej drugie spotkanie ponad 150 nauczycieli z instruktorem Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji.

 • Artykuł

  Czy w dzielnicy jest bezpiecznie? Na to pytanie starali się odpowiedzieć uczestnicy otwartej debaty o bezpieczeństwie zorganizowanej z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Włochy.