• Artykuł

  Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bemowo uczestniczyła w spotkaniu Forum Bemowskich Seniorów, które odbyło się w Ośrodku Pomocy Społecznej dla Dzielnicy Bemowo.

 • Artykuł

  Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek po raz kolejny zaangażowała się w dzielnicowy projekt gry plenerowej „Na ratunek”.

 • Artykuł

  3 czerwca 2019 r. w Wyższej Szkole Menedżerskiej przy ul. Kawęczyńskiej 36 odbyło się szkolenie dla seniorów Praskiego Uniwersytetu III Wieku z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Poprowadził je przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Północ.

 • Artykuł

  Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicach Ursus i Włochy przy współpracy z Władzami Dzielnicy Ursus oraz Dyrektora SP Nr 14 w Warszawie zapraszają dzieci, które ukończyły 10 lat na zajęcia praktyczne z zakresu wychowania komunikacyjnego.

 • Artykuł

  W dniu 3 czerwca 2019 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. Walecznych 59 z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Praga-Południe, odbyło się spotkanie z grupą seniorów dotyczące wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 • Artykuł

  W najbliższych dniach synoptycy prognozują wzrost temperatury do 30°C. W związku z tym m.st. Warszawa wystawi na ulice kurtyny wodne. Zraszacze od środy, 5 czerwca, będą czynne w godz. 9.00-17.00.

 • Artykuł

  1 czerwca odbyła się XI edycja ogólnopolskiej imprezy charytatywnej „Motoserce” współorganizowanej przez środowiska motocyklowe

 • Artykuł

  Przedstawiciele Delegatury BBiZK w Dzielnicy Targówek zorganizowali spotkanie w klubie seniora przy ul. Krasnobrodzkiej 21. Szkolenie dla seniorów poprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

 • Artykuł

  Rodzice i opiekunowie dzieci wyjeżdżających na tzw. „zielone szkoły” będą mieli możliwość sprawdzenia stanu technicznego autokarów oraz trzeźwości kierowcy.

 • Artykuł

  1 czerwca 2019 r. odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Robotniczą Spółdzielnią Mieszkaniową „Praga”. Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Północ wsparła imprezę swoim udziałem edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa.

 • Artykuł

  1 czerwca br. w parku im. Józefa Sowińskiego Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zorganizował piknik z okazji dnia dziecka, w którym wziął udział pracownik Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola.

 • Artykuł

  31 maja br. przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Południe wspólnie z funkcjonariuszką Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 46 „W Krainie Baśni” przy ul. Jordanowskiej.

 • Artykuł

  Z okazji Dnia Strażaka w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 9, która obchodzi jubileusz 50-lecia funkcjonowania, odbyła się uroczystość wręczenia nominacji i odznaczeń.

 • Artykuł

  Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek kontynuuje cykl szkoleń dla seniorów, który ma na celu poprawę ich bezpieczeństwa na drogach.

 • Artykuł

  Praca w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego jest ciekawa i pełna wyzwań. Obowiązki wypełniane przez pracowników BBiZK mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju mieszkańcom dzielnic, na co dzień, jak i w sytuacjach wyjątkowych, takich jak skutki intensywnych opadów czy stanu zagrożenia wynikającego z działań wojennych itp.

 • Artykuł

  Prezydent m.st. Warszawy odwołuje dziś, 29 maja, od godz. 18.00 pogotowie przeciwpowodziowe na terenie m.st. Warszawy i zakaz wstępu na bulwary nad Wisłą, na odcinku od mostu Łazienkowskiego do mostu Gdańskiego.

 • Artykuł

  W dniu 25 maja br. z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Mokotów, dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 212 im. Krystyny Krahelskiej w Warszawie, Rady Osiedla Stegny Południe, Komendy Rejonowej Policji Warszawa II oraz Straży Miejskiej m. st. Warszawy na terenie boiska szkolnego znajdującego się przy ul. Czarnomorskiej 3, odbył się piknik rodzinny poświęcony bezpieczeństwu. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach kontynuacji programu „Bezpieczne dzieci”.

 • Artykuł

  25 maja br. na terenie parku Kępa Potocka po raz kolejny odbył się “Piknik Olimpijski”. Pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Żoliborz wspólnie z policjantami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przygotowali stoisko dotyczące bezpieczeństwa.

 • Artykuł

  Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy, podpisał dziś, 28 maja, zarządzenie w sprawie przepisów porządkowych oraz ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego.

 • Artykuł

  Z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Ursus, przy udziale Delegatury w dzielnicy Włochy, odbyły się kolejne już w tym roku zajęcia realizowane w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”.