• Artykuł

  W Szkole Podstawowej nr 148 im. Hugona Kołłątaja przy ulicy Ożarowskiej 69 na Woli odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci w ramach trwającej akcji „Lato w mieście”. Zorganizowane zostały one wspólnie przez Komendę Rejonową Policji IV oraz wolską delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Gościem spotkania był ratownik ze Stołecznego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 • Artykuł

  W dniu 19 lipca br. w Klubie Seniora przy ul. Sygietyńskiego 7, działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, odbyło się spotkanie z seniorami, w którym uczestniczył przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy w Dzielnicy Praga-Południe oraz funkcjonariuszka Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

 • Artykuł

  W dniu 19 lipca br. w Szkole Podstawowej nr 215 im. Piotra Wysockiego przy ul. Kwatery Głównej 13 odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi realizowane w ramach akcji „Lato w mieście” na terenie dzielnicy Praga-Południe.

 • Artykuł

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o upałach drugiego stopnia, które mogą wystąpić w Warszawie i województwie mazowieckim od 20-23 lipca br.

 • Artykuł

  W dniach 11 i 13 lipca br. w ramach akcji „Lato w mieście” na terenie dzielnicy Praga-Południe w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” przy ul. Cyrklowej 1 odbyły się kolejne spotkania z dziećmi.

 • Artykuł

  W dniu 6 i 13 lipca br. przedstawiciel delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek wraz z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 90 „Entliczek Pentliczek” oraz Przedszkola nr 115 „Pod Klonem”.

 • Artykuł

  W dniu 13 lipca br. w Kinie "Wisła" i Szkole Podstawowej Nr 92 przy ul. Przasnyskiej na Żoliborzu odbyły się spotkania dla dzieci biorących udział w akcji "Lato w Mieście", zorganizowane wspólnie przez Komendę Rejonową Policji Warszawa V oraz żoliborską delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy. W spotkaniach uczestniczyło 59 dzieci.

 • Artykuł

  12 lipca br. przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola i Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV przeprowadzili zajęcia edukacyjne z przedszkolakami w ramach trwającej akcji „Lato w mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 7 lipca br. w Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3 w Warszawie, odbyło się trzecie spotkanie osób działających na rzecz bezpieczeństwa z uczestnikami wilanowskiego „Lata w mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 7 lipca br. w Szkole Podstawowej nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej na Saskiej Kępie odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi w ramach programu „Lato w mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 6 lipca br. Szkołę Podstawową nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego przy ulicy B. Brechta 8 odwiedzili Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pracownicy Delegatury BBiZK.

 • Artykuł

  W dniach 5 i 6 lipca br. Delegatura BBiZK w Dzielnicy Praga-Północ zorganizowała zajęcia edukacyjne o tematyce bezpieczeństwa dla dzieci, spędzających swój wakacyjny czas w dyżurujących Przedszkolach: nr 173 przy ul. Szymanowskiego 5a oraz nr 185 przy ul. Wołomińskiej 56 w Warszawie. W spotkaniach z dziećmi uczestniczyli, oprócz pracowników tutejszej Delegatury, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 KM PSP m.st. Warszawy.

 • Artykuł

  W dniu 6 lipca br. w Centrum Kultury Wilanów, budynek „Alto Wilanów” przy al. Rzeczypospolitej 14 w Warszawie, odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli służb mundurowych z uczestnikami wilanowskiego „Lata w Mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 5 lipca br. z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, w Centrum Kultury Wilanów - budynek „Alto Wilanów” przy al. Rzeczypospolitej 14 w Warszawie, odbyło się pierwsze z zaplanowanego cyklu spotkań z najmłodszymi uczestnikami „Lata w Mieście”.

 • Artykuł

  Na uratowanie życia nigdy nie jest za późno.

 • Artykuł

  W dniu 30 czerwca br., podczas realizacji warszawskiego programu „Lato w mieście”, odbyło się spotkanie z dziećmi na temat zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym

 • Artykuł

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o burzach z gradem drugiego stopnia, które mogą wystąpić w Warszawie i województwie mazowieckim w dniach 1-2 lipca br.

 • Artykuł

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zmienił ostrzeżenie meteorologiczne. Prognozowane są upały trzeciego stopnia, które mogą wystąpić w Warszawie i województwie mazowieckim od 30 czerwca do 1 lipca br.

 • Artykuł

  29 czerwca br. o godz. 18.00 w Domu Kultury ORION Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej ATEŃSKA przy ul. Egipskiej 7 odbyła się debata społeczna, której tematem było bezpieczeństwo na Saskiej Kępie.

 • Artykuł

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o upałach drugiego stopnia, które mogą wystąpić w Warszawie i województwie mazowieckim od 28 czerwca do 1 lipca br.