• Artykuł

  „Coś się kończy, coś się zaczyna” – to motto przyświecało zakończeniu roku szkolnego 2018/2019 w Gimnazjum nr 144 im. Szarych Szeregów na Targówku

 • Artykuł

  Na zaproszenie Domu Emeryta Wojskowego na Bemowie w dniu 18 czerwca br. Delegatura BBiZK w Dzielnicy Bemowo zorganizowała pogadankę na temat „Senior na drodze – bezpieczeństwo seniorów w ruchu drogowym”. Prezentacji dokonał przedstawiciel Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

 • Artykuł

  Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V wspólnie z pracownikami Delegatury Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bielany w dniu 12 czerwca odwiedzili Przedszkole nr 334 „im. Jasia i Małgosi”, w dniu 18 czerwca Przedszkole nr 341 „Kota Filemona” oraz Przedszkole nr 328 „Akademia pod czereśnią”.

 • Artykuł

  W stolicy trwają policyjne kontrole samochodów z wykorzystaniem analizatorów spalin. Działania wykonywane są z inicjatywy ratusza w ramach służb ponadnormatywnych finansowanych przez miasto oraz z użyciem aparatury zakupionej przez Warszawę.

 • Artykuł

  W dn. 14 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 135 przy ul. Bartosika odbyło się spotkanie najmłodszych mieszkańców dzielnicy Praga-Południe z pracownikami Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz funkcjonariuszami Policji z KRP Warszawa VII.

 • Artykuł

  Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bielany we współpracy z Policją i Strażą Miejską m.st. Warszawy zorganizowała zajęcia dla bielańskich seniorów: w dniu 12 czerwca br. w Klubie Kombatanta przy Bielańskim Ośrodku Kultury oraz w dniu 17 czerwca br. w Ośrodku Wsparcia dla Seniorów nr 1 bielańskiego OPS.

 • Artykuł

  Rozpoczynają się wakacje, a wraz z nimi „Lato w mieście”. Jak co roku dla dzieci i młodzieży pozostającej w stolicy przygotowano liczne atrakcje i zajęcia. Nie zabraknie sportu, kultury i nauki przez zabawę. Na chętnych wciąż czekają wolne miejsca w Wakacyjnych Placówka Edukacyjnych.

 • Artykuł

  W dniach 13-14 czerwca br. w Klubie Seniora przy ul. Sygietyńskiego i Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. Walecznych z inicjatywy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Południe odbyły się kolejne spotkania dotyczące podnoszenia poziomu wiedzy z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 • Artykuł

  Przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Bielany uczestniczyli w dniu 15 czerwca br. w dzielnicowym festynie „Witaj lato na Bielanach”, podczas którego wspólnie z Policją promowali wśród młodszych i starszych mieszkańców bezpieczne zachowania.

 • Artykuł

  Pracownicy Mazowieckiego Inspektoratu Transportu Drogowego oraz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, kontynuują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających podczas wakacji.

 • Artykuł

  Operatorzy z Zakładu Obsługi Systemu Monitoringu, przez całą dobę czuwają, aby mieszkańcy Warszawy mogli być bezpieczni. Czasami są w stanie zapobiec niebezpiecznemu zdarzeniu, kiedy indziej reagują, gdy coś już się wydarzy. Zawsze jednak są gotowi służyć pomocą.

 • Artykuł

  W dn. 13 czerwca br. w Przedszkolu nr 416 przy ulicy Sytej, odbyło się spotkanie najmłodszych mieszkańców Dzielnicy z pracownikami Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wilanów oraz funkcjonariuszami Policji. Spotkanie realizowano w ramach cyklu szkoleń poświęconych bezpieczeństwu.

 • Artykuł

  Nad Jeziorkiem Czerniakowskim będzie czyściej i bezpieczniej. Pojawi się tam strażnik, który ma pilnować, by mieszkańcy nie naruszali przepisów rezerwatu przyrody. Kontrole zapobiegną rozpalaniu nielegalnych ognisk oraz zmniejszą hałas, co korzystnie wpłynie na lokalny ekosystem.

 • Artykuł

  W dn. 11 czerwca br. w sali widowiskowej przy ul. 1 Sierpnia, odbyło się spotkanie z grupą seniorów poświęcone nauce prawidłowego postępowania z osobą wymagającą reanimacji oraz zasadom udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 • Artykuł

  16 czerwca br. Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Ursus zorganizuje festyn, który podsumuje całoroczne działania edukacyjne na rzecz bezpieczeństwa.

 • Artykuł

  11 czerwca br. z inicjatywy delegatury BBiZK w Dzielnicy Mokotów, odbyło się spotkanie poświęcone realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne dziecko w domu, szkole i na ulicy”.

 • Artykuł

  10 czerwca br. w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu piosenki pt. „100 lat … od przedszkolaków dla policjantów”. Wydarzenie zorganizowano z okazji 100-lecia powstania polskiej policji.

 • Artykuł

  9 czerwca br. pracownicy Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek koordynowali zabezpieczenie rodzinnego pikniku ekologicznego w Parku Bródnowskim.

 • Artykuł

  9 czerwca 2019 r. na terenie Akademii Sztuki Wojennej odbyła się impreza plenerowa z okazji Święta Rembertowa połączona z obchodami Dnia Dziecka.

 • Artykuł

  8 czerwca 2019r. na stadionie OSiR Targówek odbyły się jubileuszowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. To prawdziwe święto sportu, które tradycyjnie rozpoczęła uroczysta defilada, po której uczestnicy złożyli przysięgę a na maszt powędrowała flaga olimpijska i zapłonął olimpijski znicz.