• Artykuł

  W piątek 29 lipca br. 140 dzieci uczestniczących w akcji „Lato w mieście” w Przedszkolu „Promyk”, przy ulicy Dworcowej wzięło udział w interaktywnym przedstawieniu pt. „Zając i stonoga, pełna przygód droga”.

 • Artykuł

  W ramach trwającej akcji „Lato w mieście” Referat Profilaktyki Straży Miejskiej m.st. Warszawy zorganizował zajęcia w Przedszkolu nr 253 przy ulicy Antka Rozpylacza 2 oraz w Przedszkolu nr 133 przy ulicy Okopowa 7a. W spotkaniach wzięli udział również przedstawiciele delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Wola.

 • Artykuł

  Przedstawiciel delegatury BBiZK w Dzielnicy Mokotów wraz z funkcjonariuszką Wydziału Prewencji KRP Warszawa II, asp. Martą Haberską przeprowadzili spotkanie z przedszkolakami poświęcone realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne dziecko w domu, szkole i na ulicy” oraz bezpieczeństwu dzieci nad wodą podczas wakacji.

 • Artykuł

  We wtorek 26 lipca br. przedstawiciel delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Wawer, wspólnie z funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, odwiedzili dzieci uczestniczące w akcji „Lato w mieście” w Szkole Podstawowej Nr 86 im. Bronisława Czecha w Wawrze.

 • Artykuł

  25 funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji otrzymało wyróżnienia pieniężne za wzorową służbę.

 • Artykuł

  22 lipca br. wawerska Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego zorganizowała dla dzieci spędzających wakacje w Bajkowym Przedszkolu przy ulicy Wilgi 29, zajęcia na temat bezpieczeństwa podczas letnich zabaw.

 • Artykuł

  20 lipca br. w Szkole Podstawowej nr 195 na ul. Króla Maciusia 5 odbyło się interaktywne przedstawienie „Zając i stonoga, pełna przygód droga”.

 • Artykuł

  20 lipca br. w Szkole Podstawowej nr 150 przy ul. Thommego 1 w Warszawie we współpracy z dyrekcją placówki i Wydziałem Profilaktyki Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV przeprowadzono 3 spotkania - prelekcje dla dzieci w ramach akcji „Lato w mieście”.

 • Artykuł

  W Szkole Podstawowej nr 148 im. Hugona Kołłątaja przy ulicy Ożarowskiej 69 na Woli odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci w ramach trwającej akcji „Lato w mieście”. Zorganizowane zostały one wspólnie przez Komendę Rejonową Policji IV oraz wolską delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Gościem spotkania był ratownik ze Stołecznego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 • Artykuł

  W dniu 19 lipca br. w Klubie Seniora przy ul. Sygietyńskiego 7, działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, odbyło się spotkanie z seniorami, w którym uczestniczył przedstawiciel Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy w Dzielnicy Praga-Południe oraz funkcjonariuszka Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

 • Artykuł

  W dniu 19 lipca br. w Szkole Podstawowej nr 215 im. Piotra Wysockiego przy ul. Kwatery Głównej 13 odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi realizowane w ramach akcji „Lato w mieście” na terenie dzielnicy Praga-Południe.

 • Artykuł

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o upałach drugiego stopnia, które mogą wystąpić w Warszawie i województwie mazowieckim od 20-23 lipca br.

 • Artykuł

  W dniach 11 i 13 lipca br. w ramach akcji „Lato w mieście” na terenie dzielnicy Praga-Południe w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” przy ul. Cyrklowej 1 odbyły się kolejne spotkania z dziećmi.

 • Artykuł

  W dniu 6 i 13 lipca br. przedstawiciel delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Targówek wraz z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 90 „Entliczek Pentliczek” oraz Przedszkola nr 115 „Pod Klonem”.

 • Artykuł

  W dniu 13 lipca br. w Kinie "Wisła" i Szkole Podstawowej Nr 92 przy ul. Przasnyskiej na Żoliborzu odbyły się spotkania dla dzieci biorących udział w akcji "Lato w Mieście", zorganizowane wspólnie przez Komendę Rejonową Policji Warszawa V oraz żoliborską delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy. W spotkaniach uczestniczyło 59 dzieci.

 • Artykuł

  12 lipca br. przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego w Dzielnicy Wola i Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV przeprowadzili zajęcia edukacyjne z przedszkolakami w ramach trwającej akcji „Lato w mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 7 lipca br. w Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3 w Warszawie, odbyło się trzecie spotkanie osób działających na rzecz bezpieczeństwa z uczestnikami wilanowskiego „Lata w mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 7 lipca br. w Szkole Podstawowej nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej na Saskiej Kępie odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi w ramach programu „Lato w mieście”.

 • Artykuł

  W dniu 6 lipca br. Szkołę Podstawową nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego przy ulicy B. Brechta 8 odwiedzili Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pracownicy Delegatury BBiZK.

 • Artykuł

  W dniach 5 i 6 lipca br. Delegatura BBiZK w Dzielnicy Praga-Północ zorganizowała zajęcia edukacyjne o tematyce bezpieczeństwa dla dzieci, spędzających swój wakacyjny czas w dyżurujących Przedszkolach: nr 173 przy ul. Szymanowskiego 5a oraz nr 185 przy ul. Wołomińskiej 56 w Warszawie. W spotkaniach z dziećmi uczestniczyli, oprócz pracowników tutejszej Delegatury, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 KM PSP m.st. Warszawy.